رییس بنیاد مسكن خبر داد

تكمیل ۸ هزار واحد مسكن روستایی ظرف سه ماه آتی

تكمیل ۸ هزار واحد مسكن روستایی ظرف سه ماه آتی

شاپ: خراسان رضوی رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از تکمیل تمام پروژه های متعهد شده در سال قبل برای نیازمندان بخش روستایی خراسان رضوی ظرف دو تا سه ماه آتی آگاهی داد.


علیرضا تابش بامداد امروز در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه خراسان رضوی که در استانداری انجام شد اظهار نمود: سال قبل برای کلنگ زنی ۸ هزار واحد برای نیازمندان روستایی اقدام کردیم که با وجود تمام مشکلات موجود خصوصاً شیوع ویروس کرونا توانستیم به بخش عمده ای از تعهدات خود عمل نماییم که بخش پایانی پروژه ها نیز به زودی تکمیل خواهیم کرد.
وی اضافه کرد: برای تمام متقاضیان تشکیل پرونده داده ایم که ۷۵۰۰ مورد آن به بانک معرفی شده و عقد قرارداد آنان انجام شده است. پی ریزی و سقف حدود ۵ هزار واحد نیز انجام شده که ۴۵۰۰ واحد هم تحویل داده شده است. ما بقی پروژه ها طی دو تا سه ماه آتی افتتاح می گردد.
رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اظهار داشت: برای حاشیه شهر مشهد نیز برنامه ریزی هایی با شهرداری مشهد انجام شده است که موانعی وجود دارد که باید رفع گردد. ۵۰۰ تا ۶۰۰ واحد نیازمندان حاشیه شهر مشهد عملیاتی شده و مابقی واحدها در دست اجرا قرار دارد که امیدواریم مشکلات آن رفع گردد.
تابش ضمن تشکر از حمایت رئیس سازمان برنامه و بودجه برای تامین اعتبارات طرح های مسکن روستایی اشاره کرد: بابت تامین اعتبارات در مسکن محرومین و حوادث غیرمترقبه در طرح های مسکن روستایی از سیستم بانکی تامین اعتبار می نماییم که تضمین آنرا هم سازمان برنامه و بودجه می دهد.
منبع:

1399/11/03
13:37:23
0.0 / 5
1391
تگهای خبر: سیستم , شهرداری , عمل , ویروس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
شاپ SHAAP