یك مسئول خبر داد:

ثبت نام 1483 متقاضی لرستانی در طرح ملی توسعه مشاغل خانگی

ثبت نام 1483 متقاضی لرستانی در طرح ملی توسعه مشاغل خانگی

به گزارش شاپ لرستان مدیر اجرایی طرح ملی توسعه مشاغل خانگی لرستان اظهار داشت: ۱۴۸۳ متقاضی از استان در این طرح ثبت نام شدند.


رحیم بیرانوند در گفتگو با ایسنا با اشاره به اینکه طرح ملی توسعه مشاغلی خانگی با کارفرمایی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و همکاری جهاددانشگاهی اجرا می شود، اظهار نمود: تابحال ۱۴۸۳ متقاضی در طرح ملی مشاغل خانگی در استان لرستان ثبت نام کرده اند.
وی افزود: هدف از اجرای این طرح تعامل با دستگاههای اجرایی و بخش خصوصی دخیل در اجرای آن و عرضه خدمات آموزش و مشاوره حضوری و غیرحضوری به متقاضیان مشاغل خانگی برای اتصال به بازار و ایجاد زیرساخت های بازاریابی و فروش محصولات آنان است.
بیرانوند ضمن اشاره به اینکه متقاضیان بعد از کسب آموزش های لازم رها نخواهند شد، اضافه کرد: حمایت ها تا توانمندسازی و اشتغال پایدار ادامه خواهد داشت.
معاون فناوری جهاد دانشگاهی لرستان با اشاره به اینکه این طرح در سه فاز انجام می شود، اظهار داشت: طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در فازهای تحقیقات بر مشاغل مزیت دار استان در فاز اول، شناسایی، ارزیابی اولیه، استعدادسنجی و توانمندسازی متقاضیان و پیشرانان در فاز دوم و اتصال به بازار در فاز سوم عملیاتی می شود.
وی تصریح کرد: برخورداری از حداقل سن ۱۸ سال، بومی استان محل ثبت نام، عدم اشتغال تمام وقت و نداشتن بیمه کارفرمایی (افرادی که بیمه خویش فرما دارند منعی در ثبت نام ندارند) از شرایط شرکت متقاضیان در این طرح است.
منبع:

1399/10/30
10:59:36
0.0 / 5
1201
تگهای خبر: آموزش , ارز , بازار , ثبت نام
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
شاپ SHAAP