معاون سازمان هواپیمایی كشوری اعلام كرد

ادامه برخورد با گرانفروشی بلیت هواپیما

ادامه برخورد با گرانفروشی بلیت هواپیما

به گزارش شاپ به دنبال برخورد هفته گذشته با آژانس های مسافرتی و سایت های غیر مجازی که مرتکب گرانفروشی بلیت هواپیما شده بودند، معاون سازمان هواپیمایی کشوری اعلام نمود: همچنان رصد همه عرضه کنندگان بلیت هواپیما ادامه دارد و با متخلفان و گرانفروشان در این حوزه برخورد قانونی خواهد شد.به گزارش شاپ به نقل از ایسنا، با عنایت به تذکر نمایندگان محترم مجلس نسبت به گران فروشی بلیت هواپیما، و بررسی و نظارت مستمر سازمان هواپیمایی کشوری بر عرضه کنندگان بلیت، نهایتا هفته گذشته چهار آژانس مسافرتی تعلیق و دو سایت غیر قانونی فروش اینترنتی بلیت هواپیما به دستگاه قضایی عرضه شدند.
ابولقاسم جلالی - معاون هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی کشوری - در گفتگو با ایسنا اظهار نمود: رصد همه عرضه کنندگان بلیت هواپیما توسط سازمان هواپیمایی کشوری بعنوان متولی نظارت بر آنها ادامه دارد و مانند هفته گذشته با دیگر متخلفان و گرانفروشان برخورد خواهیم کرد.
وی ادامه داد: دو سایت غیرمجاز فروش بلیت هواپیما که بدون دریافت مجوز از سازمان هواپیمایی کشوری مبادرت به فروش غیر قانونی و بالاتر از نرخ مصوب کرده بودند در جهت تکالیف قانونی این سازمان به دستگاه قضایی جهت پیگرد حقوقی عرضه شدند.
معاون هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی کشوری همینطور در پاسخ به سوالی در خصوص اینکه آیا مقرر است بلیت هواپیما باردیگر با افزایش دو درصدی قیمت برای پرداخت مالیاتی به نام اورژانس افزایش پیدا کند؟ افزود: این مساله تنها پیشنهاد یکی از کمیسیون های بوده و سازمان پیگیر این مورد است تا باردیگر شاهد افزایش قیمت ها و نارضایتی مردم نباشیم.
جلالی اظهار داشت: مردم نگران افزایش قیمت بلیت هواپیما نباشند چون که سازمان هواپیمایی کشوری در مقابل هر گونه تخلف و گرانفروشی خواهد ایستاد و در این حوزه با هیچ کسی تعارف ندارد.
منبع:

1399/10/21
20:52:56
0.0 / 5
1514
تگهای خبر: اینترنت , دستگاه , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
لینک دوستان شاپ
شاپ SHAAP