امضای تفاهم نامه همكاری هتل های فرودگاهی با نمایشگاه شهر آفتاب؛

هتل هایNovotelوIbis مراكز اقامتی نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب شد

هتل هایNovotelوIbis مراكز اقامتی نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب شد

به گزارش شاپ با امضای تفاهمنامه همکاری بین هتل های فرودگاهی امام خمینی(ره) و نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب، از هتل های Novotel وIbis بعنوان مراکز اقامتی مسافران مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب استفاده می شود.


به گزارش شاپ به نقل از مهر، تفاهم نامه مذکور بین سمانه یوسفی مدیرعامل شرکت توسعه گردشگری آریا زیگورات وابسته به شرکت «سمگا» از زیرمجموعه های گروه مالی گردشگری و محمدرئوف قادری مدیرعامل نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب به امضا رسید. مدیرعامل شرکت توسعه گردشگری آریا زیگورات در مورد این تفاهم نامه اظهار داشت: مقرر است از سال ۱۴۰۱ نمایشگاه بین المللی تهران به مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب منتقل و نمایشگاه های داخلی و بین المللی در شهر آفتاب برگزار گردد. سمانه یوسفی اضافه کرد: طبق این تفاهم نامه با معرفی شرکت نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب، مجموعه هتل های بین المللی فرودگاهی امام (ره) بر مبنای تعرفه های اعلامی و با هزینه مناسب، امکانات رفاهی و اقامتی موجود را در اختیار مجریان نمایشگاهی قرار می دهد. وی افزود: همینطور به منظور رفاه بیشتر، سرویس مجانی بین نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب و هتل های بین المللی فرودگاهی (هتل های Novotel و Ibis ) برقرار خواهد شد.
ایجاد فضای اقامتی و رفاهی برای مجریان، غرفه داران، مهمانان و بازدیدکنندگان نمایشگاهی که از داخل و خارج کشور که در زمان برگزاری نمایشگاه ها در مجموعه نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب شرکت می کنند، از اهداف امضای این تفاهم نامه است. این گزارش حاکیست؛ هتل های فرودگاهی در جوار فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) واقع شده و با عنایت به نزدیکی بعد مکانی و زمانی، می تواند خدمات مناسب اقامتی و رفاهی را در اختیار نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب قرار دهد.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

1399/10/20
14:24:44
0.0 / 5
1458
تگهای خبر: خدمات , نمایشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
شاپ SHAAP