با تمدید گواهینامه استاندارد اروپا محقق شد؛

تایید مجدد صدور محصولات مجتمع فولاد صنعت بناب به بازارهای جهانی

تایید مجدد صدور محصولات مجتمع فولاد صنعت بناب به بازارهای جهانی

شاپ: مجتمع فولاد صنعت بناب موفق به تمدید گواهینامه استاندارد CE، برای صادرات محصولات تولیدی خود به بازارهای اروپایی و جهانی شد.به گزارش شاپ به نقل از مهر، در ممیزی مجدد گواهینامه CE برای تمدید آنکه به درخواست این مجتمع توسط نماینده شرکتDEDAL بلغارستان صورت گرفت، این مجتمع موفق به تمدید گواهینامه استاندارد اتحادیه اروپا CE برای محصولات تولیدی خود شد.
به منظور اعتبار دهی گواهینامه CE، هرسال یک دوره ممیزی مراقبتی انجام می گیرد.
طی ممیزی انجام شده، تمام سیستم ها و فرآیندهای تولید و کیفیت محصول نهایی شامل مستندات، آزمایشگاه مرکزی، کنترل کیفی، خطوط تولید و همه سوابق مربوطه مورد بررسی و ممیزی قرار گرفت و باتوجه به اعلام سرممیزی، نظر به نبود هیچ نوع عدم انطباق، گواهینامه فوق تمدید گردید.
گواهی استاندارد «CE» علاوه بر الزامی بودن آن برای صادرات به کشورهای اروپایی، بعنوان یک مبنای جهانی برای صادرات کالا به سایر کشورهای آسیایی و آفریقایی نیز بشمار می رود و دارندگان این استاندارد اجازه صدور محصول در بازارهای جهانی خصوصاً اروپا را دارا هستند.
محصولات نوردی تولید شده در شرکت فولاد صنعت بناب باتوجه به کیفیت بالا، تنوع محصول و تعدد خطوط تولید برای عرضه محصول طبق نیاز مشتریان در حداقل زمان برمبنای استانداردهای داخلی و مطابق با استانداردهای جهانی با نام تجاری شاهین بناب و با داشتن توان تولید میلگرد از سایز ۸ تا ۳۲ با گریدهای مختلف و انواع مقاطع فولادی شامل نبشی، تیرآهن، ناودانی و همین طور شمش فولادی، کامل ترین سبد محصولات فولادی را تولید و روانه بازار می کند.
علامت CE بر روی یک محصول، اعلام تولید کننده است که محصول مطابق با الزامات اساسی قوانین مربوط به سلامت، ایمنی و حفاظت از محیط زیست اروپا است. حروف «CE» اختصار عبارت فرانسه «Conformité Européene» است که به مفهوم «سازگاری اروپایی» است.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

1399/10/11
00:48:37
5.0 / 5
1368
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
شاپ SHAAP