آموزش زبان انگلیسی در شرایط كرونا

آموزش زبان انگلیسی در شرایط كرونا

شاپ: دنیای مجازی این روزها در موارد بسیاری به کمک ما آمده اند و شاید بهترین گزینه برای یادگیری زبان انگلیسی کلاس های آنلاین باشد.به گزارش شاپ به نقل از مهر، ویروس کرونا از زمانی که در دنیا فراگیر شده است، خیلی از کارها و امور زندگی انسان ها را مختل کرده است. تمامی تصمیماتی که هر فردی به منظور زندگی خود گرفته بود، به شکلی دستخوش تغییر و یا حتی متوقف شدند. آیا در این شرایط باید اهداف خویش را فراموش نماییم و از برنامه های خود و یادگیری زبان انگلیسی در شرایط کرونا، باز بمانیم؟ اساسا مدت زمان درگیری با این بیماری آنقدر طولانی شده است که فراموش کردن هدف هایمان برای این مدت زمان به معنای فراموش کردن چگونه زندگی کردن است. پس ناچاریم به جهت اینکه صدمه های ناشی از این دوران را به حداقل برسانیم، سبک زندگی خویش را تغییر دهیم.
دنیای مجازی این روزها در موارد بسیاری به کمک ما آمده اند. یکی از این موارد آموزش زبان انگلیسی در شرایط کرونا است. همه ما بر اهمیت یادگیری زبان انگلیسی در زندگی خود واقف هستیم. در این دوران که شرکت کردن در کلاس ها کار سخت و دشواری شده است، شاید بهترین گزینه کلاس های آنلاین زبان انگلیسی باشد.
برای آموزش زبان انگلیسی متوسطه (نوجوانان) به صورت مجانی می توانید به صفحه زیر سر بزنید
https: //candola.ir/category/secondary-english/
اما اجازه دهید پیش از آشنایی با راه های آموزش زبان انگلیسی در شرایط کرونا کمی با فرآیند یادگیری زبان انگلیسی بیشتر آشنا شویم. آموزش زبان انگلیسی در شرایط کرونا به روش های معمول کار خطرناکی است.
فرایند یادگیری زبان انگلیسی در شرایط کرونا
به طور کلی به جهت اینکه بتوانید به خوبی به انگلیسی صحبت کنید یا چیزی بنویسید، باید داده های خوب و با کیفیتی دریافت کرده باشید. یعنی آموزش با کیفیتی از راه شنوایی داشته باشید و مطالب خوبی برای این فرآیند مطالعه کرده باشید.
شما کودکی را تصور کنید که هنوز حرف نمی زند. به نظر شما چه عاملی سبب به حرف افتادن کودک می شود؟ اساسا پاسخ شما قدرت شنوایی او است. کودک تا زمانی که به خوبی گوش نکند، قادر نیست به خوبی صحبت کند. این فرآیند در یادگیری زبان انگلیسی در شرایط کرونا هم اتفاق می افتد. یعنی هر چقدر فرد بهتر و دقیق تر به منابع صوتی درست و معتبر گوش کند، توانایی صحبت کردن به انگلیسی برای او ممکن تر می شود.
گوش دادن به مکالمات انگلیسی، پادکست ها، فایل های صوتی درباره موضوعات مختلف دانش شما را در مورد واژه ها و ترکیب بندی جمله ها بالا می برد.
مرحله بعدی برای یادگیری یک کودک مطالعه منابع مختلف در مدرسه است. که به آن طریق هم می تواند بنویسد و هم بخواند. این مورد هم در مورد یادگیری زبان انگلیسی در شرایط کرونا صادق است. مطالعه لغات و گرامر صحیح برای یادگیری کاملاً لازم است. پس در روز برای خود زمانی نیم ساعته برای یادگیری لغات اختصاص دهید. فلش کارت ها می توانند کمک زیادی به شما برای یادگیری دراز مدت کلمات بکنند.
بعد از اینکه داده ها را به خوبی و درستی دریافت کردید، نوبت به این می رسد که داده های خویش را مورد استفاده قرار دهید و با نوشتن و صحبت کردن، در واقع آنها را تمرین کنید. و فراموش نکنید که فکر کردن به زبان انگلیسی کلید طلایی صحبت کردن به این زبان است.
روزانه مطالب مختلفی با موضوعات گوناگون بنویسید. این کار سبب می شود که در مورد آنچه که می خواهید بنویسید خوب فکر کنید و از دایره لغات گسترده تری استفاده کنید. برای این کار می توانید یک وبلاگ درست کنید یا اینکه یک دفتر برای این مورد کنار بگذارید.

نوشتن به انگلیسی در یادگیری زبان انگلیسی در شرایط کرونا موثر است.
مطالعه هر چه بیشتر متون انگلیسی با صدای بلند، مانند این می ماند که شما به درستی انگلیسی صحبت می کنید و این مورد سبب می شود تا شما درست صحبت کردن را تمرین کنید و عبارات به درستی در ذهن شما جا خواهند افتاد. این کار اشتباه احتمالی در صحبت کردن را می کاهد.
جلوی آینه انگلیسی صحبت کنید. بسیاری از افراد اعتماد به نفس کافی در انگلیسی صحبت کردن جلوی جمع ندارند و یا این که مکث های طولانی در حین صحبت آنها را آزار می دهد. وقتی جلوی آینه صحبت می کنید اعتماد به نفس شما افزایش می یابد و صحبت کردن شما روان می شود.
روش های یادگیری زبان انگلیسی در شرایط کرونا
آموزش آنلاین زبان انگلیسی موسسه کندو، یادگیری زبان انگلیسی در شرایط کرونا را بسیار راحت کرده است. از مزایای این نوع کلاس ها عدم رفت و آمد اضافی، هزینه کمتر، انتخاب ساعت کلاس ها و دسترسی راحت به آنها است.
آموزش های آنلاین متناسب با پیشرفت تکنولوژی پیشرفت کرده اند و شیوه های نوینی را برای آموزش زبان به کار می برند.
البته اپلیکیشن های یادگیری زبان هم در این دوران بسیار مفید فایده است. این اپلیکیشن ها به دو صورت مجانی و پولی موجود هستند. آنها با شکل ها و محتواهای متنوعی ساخته شده اند و برای یادگیری و پیشرفت زبان منبع مناسبی محسوب می شوند.
به جز اپلیکیشن ها، سایت ها و پیج هایی با هدف آموزش انگلیسی طراحی شده اند که به اغلب به صورت مجانی زبان انگلیسی را آموزش می دهند و استفاده از آنها در این دوران خارج از لطف نیست.
منبع: مجله آموزشگاه کندو
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

1399/10/02
13:58:05
5.0 / 5
1676
تگهای خبر: آموزش , برند , بیماری , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
شاپ SHAAP