فروش فوق العاده 60 هزار خودرو تا آخر سال

فروش فوق العاده 60 هزار خودرو تا آخر سال

شاپ: قرعه كشی مرحله نهم فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو با حضور نمایندگان نهادهای ناظر در محل سالن كنفرانس معاونت بازاریابی و فروش این شركت اجرا شد.به گزارش شاپ به نقل از مهر به نقل از ایکوپرس، قرعه کشی مرحله نهم فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو با حضور نمایندگان نهادهای ناظر در محل سالن کنفرانس معاونت بازاریابی و فروش این شرکت اجرا شد.
معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو در حاشیه این مراسم، از عرضه حدود ۶۰ هزار دستگاه خودرو در قالب طرح فروش فوق العاده تا اختتام امسال آگاهی داد و اظهار داشت: تا آخر سال، در هر ماه حدود ۲۰ هزار خودرو عرضه می نماییم.
بابک رحمانی اضافه کرد: در هفته آتی طرح پیش فروش با موعد تحویل یک ساله به اجرا گذاشته خواهد شد و تا آخر سال نیز برنامه های دیگری برای پیش فروش و مشارکت در تولید را در دستور کار قرار داده ایم.
وی با اشاره به اینکه تمامی تعهدات در فروش های فوق العاده به روز بوده و تعهد معوقی نداریم، اظهار داشت: تا حالا ۸۸ هزار دستگاه خودرو در قالب فروش فوق العاده عرضه شده که از این تعداد ۶۵ هزار دستگاه تحویل مشتریان شده است. در قرعه کشی امروز نیز ۱۳ هزار خریدار انتخاب شده اند.
گفتنی است، نتایج قرعه کشی امروز بعد از تأیید پروسه قرعه کشی توسط نمایندگان نهادهای ناظر بوسیله سایت فروش ایران خودرو به آدرس esale.ikco.ir در دسترس همگان قرار خواهد گرفت.
نتایج بوسیله پیامک نیز به منتخبان اعلام خواهد شد اما برای اطمینان، سفارش می شود متقاضیان سایت فروش را ملاک نتیجه قرار دهند.
منتخبان تا پنج روز مهلت خواهند داشت تا نسبت به پرداخت وجه خودرو مطابق با بخشنامه فروش اقدام نمایند. در صورت عدم واریز نفرات لیست ذخیره جایگزین خواهند شد.


منبع:

1399/09/12
23:31:36
5.0 / 5
1412
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
شاپ SHAAP