وزیر راه در حاشیه جلسه دولت خبر داد

كاهش 45 درصدی تردد جاده ای كشور

كاهش 45 درصدی تردد جاده ای كشور

به گزارش شاپ وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: با اعمال محدودیت های جدید شاهد كاهش چهل و پنج درصدی تردد در جاده های كشور هستیم.


به گزارش شاپ به نقل از ایسنا، محمد اسلامی در حاشیه جلسه امروز هیات دولت با تشکر و قدردانی ا زمردم برای رعایت مصوبات ستاد ملی کرونا اظهار نمود: با اعمال محدودیت های جدید شاهد کاهش تردد حدود 45 درصدی در جاده های کشور هستیم که امیدواریم با همکاری وسیعی که مردم دارند شاهد شکسته شدن زنجیره انتقال بیماری باشیم.
وی در مورد رعایت پروتکل های بهداشتی در سفرهای هوایی اضافه کرد: این پروتکل ها صد در صد رعایت می شود و در کنار هر فرد یک صندلی خالی قرار می گیرد. سامانه حمل و نقل کشور چه هوایی، چه ریلی و چه جاده به سامانه وزارت بهداشت متصل است و کسانی که جواب تست کرونای آنها مثبت باشد، پذیرش نخواهند شد. در همین مدت از پذیرش 700 نفر که تست آنها مثبت بوده است جلوگیری شده است.
اسلامی در پاسخ به سوالی درباره زمان افتتاح راه آهن خواف- هرات اظهار داشت: افغانستان به شدت به دنبال این است که تنوع دسترسی به آب های آزاد داشته باشد ما هم دنبال گسترش راه های ترانزیتی هستیم که راه آهن خواف- هرات یکی از این مسیرها است کار اجرای این راه آهن تمام شده و در آخر این ماه این راه با حضور مقامات دو کشور افتتاح می شود.
1399/09/06
16:24:34
5.0 / 5
1504
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
شاپ SHAAP