رئیس بنیاد مستضعفان خبر داد

بهره برداری از پلاسكو تا آخر سال جاری

بهره برداری از پلاسكو تا آخر سال جاری

رئیس بنیاد مستضعفان از بهره برداری از ساختمان جدید پلاسكو تا آخر سال جاری اطلاع داد.


به گزارش شاپ به نقل از روابط عمومی بنیاد مستضعفان، سید پرویز فتاح درباره آخرین وضعیت راه اندازی ساختمان جدید پلاسکو و زمان بهره برداری از آن اظهار نمود: ساخت و راه اندازی این ساختمان طبق برنامه ریزی در حال انجام می باشد و روند خوبی را طی می کند و امیدواریم تا آخر سال به بهره برداری برسد و تحویل کسبه پلاسکو شود.
وی ادامه داد: با شهرداری تهران هم تعامل خوبی داریم و آنها هم مبادرت به صدور "فیش" کرده اند و این به این معناست که تمامی مراحل حل شده است؛ ما هم اعلام نموده ایم رقم صادر شده در فیش را پرداخت می نماییم و اعتراضی نسبت به فیش صادر شده از جانب شهرداری نداریم و آنرا پذیرفته ایم.
رئیس بنیاد مستضعفان تصریح کرد: انشاءالله بزودی در محل راه اندازی این بنا با حضور مسؤلان شهرداری حاضر خواهیم شد و اعلام می نماییم که مسائل مان حل شده است.
فتاح درباره تأمین پارکینگ برای ساختمان جدید پلاسکو خاطرنشان کرد: از قبل هم پلاسکو پارکینگ نداشت و قاعدتاً در حدود سال ۱۳۴۲ که ساختمان قدیم پلاسکو مورد بهره برداری قرار گرفته بود احتمالاً مساله عدم تأمین پارکینک از جانب حکومت حل و فصل شده بود در غیر این صورت باید در کنار ساختمان قدیمی پلاسکو، پارکینگ ساخته می شد؛ بر همین مبنا "پارکینگ پروانه" واقع در روبه روی ساختمان پلاسکو که در اختیار شهرداری بود، نوسازی شده و مورد استفاده قرار خواهد گرفت.منبع:

1399/08/26
15:00:41
5.0 / 5
1554
تگهای خبر: شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
لینک دوستان شاپ
شاپ SHAAP