همه فروشنده اند!

همه فروشنده اند!

به گزارش شاپ رئیس اتحادیه مشاوران املاك كشور با اعلان اینكه قیمت مسكن كاهش یافته و انتظار افت بیشتر را در ماه های آتی داریم اظهار داشت: خرید و فروش انجام می شود و معاملات كاهش نیافته؛ هرچند تعداد فروشندگان بیش از خریداران است.


مصطفی قلی خسروی در گفت و گو با ایسنا اظهار نمود: در ایام اخیر شاهدیم که قیمتهای پیشنهادی ملک بین ۱۰ تا ۱۵ درصد کاهش یافته و انتظار افت بیشتر دور از ذهن نیست.
وی اضافه کرد: فعالان اقتصادی وضعیت بازارها را به خوبی تشخیص می دهند. فردای انتخابات آمریکا یکمرتبه دلار تا ۲۲ هزار تومان کم شد و مسکن نیز با افت مواجه گردید. این نشان میدهد که انتظارات تورمی از بین رفته و انشاءالله ثبات به اقتصاد کشور برمی گردد.
رییس اتحادیه مشاوران املاک کشور با اعلان اینکه چشم انداز بین المللی کشور امیدوارکننده است اظهار داشت: اقتصاد کشور ایران محکم است اما در صورت برداشته شدن تحریمها اوضاع بهتر هم خواهد شد. نخستین دستاورد چنین شرایطی ثبات نرخ ارز است که می تواند به رونق بازارهای مولد و بخش مسکن منجر شود.
خسروی درباره وضعیت معاملات طی روزهای اخیر اظهار داشت: عرضه در بازار زیاد شده و همه فروشنده اند و خریدار کم است اما خرید و فروش در فایلهای به قیمت جریان دارد و حتی در ایام اخیر افت نکرده است. با این وجود کسانی که خانه را به قصد گران شدن نگه داشته اند بدانند که ممکنست نرخها بیشتر از این افت کند.
منبع:

1399/08/22
20:20:43
5.0 / 5
1191
تگهای خبر: ارز , بازار , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
شاپ SHAAP