درپی نامه گلایه آمیز وزیر گردشگری به اسلامی صورت گرفت

دستور ویژه وزیر راه و شهرسازی برای برخورد با افزایش نرخ پروازها

دستور ویژه وزیر راه و شهرسازی برای برخورد با افزایش نرخ پروازها

شاپ: وزیر راه و شهرسازی در نامه ای خواهان برخورد جدی با افزایش نرخ پروازها برخلاف توافقات این وزارتخانه با ایرلاین ها شد.


به گزارش شاپ به نقل از ایسنا، به دنبال نامه علی اصغر مونسان، وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به وزیر راه و شهرسازی درباب افزایش نرخ پروازها و درخواست او از محمد اسلامی برای توقف این روند، وزیر راه و شهرسازی در نامه ای به معاون حمل و نقل خود خواهان برخورد با این مساله شد.
علی اصغرمونسان مدتی پیش در نامه ای به محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی نوشت: «همان گونه که استحضار دارید شرکت های هواپیمایی در بیشتر مسیرهای داخلی بر خلاف دستور جنابعالی، در خصوص لغو افزایش نرخ پروازها، قیمت خدمات خودرا بیش از ۱۰۰ درصد و تحت عنوان کف قیمت افزایش داده اند، ضمن آن که دفاتر خدمات مسافرتی را نیز به صورت مستمر تهدید به قطع سیستم فروش یا ابطال قراردادهای همکاری فی درخلال می کنند. پس خواهشمند است، دستور فرمایید درباب توقف رویه ناصحیح و ناصواب معموله اقدامات لازم به عمل آید.»
به دنبال این نامه وزیر راه و شهرسازی به صورت مکتوب به شهرام آدم نژاد معاون حمل و نقل این وزارتخانه دستور داده است تا ضمن بررسی این موضوع، با موارد خلاف عمل با تصمیمات منعقده برخورد کند.
در دستور مکتوب وزیر راه و شهرسازی به معاون حمل و نقل این وزارتخانه آمده است:
«باید شخصا پیگیری و رسیدگی نمایید آنچه ابلاغ گردیده است و جمع بندی جلسه مشترک بود باید عمل شود و موارد خلاف عمل با تصمیمات منعقده باید برخورد شود.»

منبع:

1399/08/12
21:35:23
5.0 / 5
1380
تگهای خبر: خدمات , سیستم , عمل , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴