مدیركل بندر خرمشهر اعلام كرد

ادامه جستجو برای یافتن مفقودین شناور بهبهان

ادامه جستجو برای یافتن مفقودین شناور بهبهان

شاپ: در حالی كه 9 روز از غرق شدن شناور بهبهان در نزدیكی آب های عراق می گذرد، بگفته مدیركل بنادر و دریانوردی خرمشهر شناورهای تجسس و نجات ایرانی در كوشش برای یافتن دو نفر از خدمه مفقود شده این شناور هستند و هنوز اثری از آنها پیدا نكرده اند.


به گزارش شاپ به نقل از ایسنا، پنجشنبه شب (۱۵ خرداد) خبری در خصوص غرق شدن شناور باری بهبهان که بندر خرمشهر را با حدود ۸۰۰ تن مصالح ساختمانی و سرامیک به مقصد بندر ام القصر عراق ترک می کرد، در کانال آبی خور عبدالله و در محدوده آب های عراق غرق شد.
پس از پیگیری های صورت گرفته نادر پسنده مدیرکل ایمنی و حفاظت دریایی سازمان بنادر و دریانوردی درباره این سانحه اعلام نمود که از هفت خدمه این کشتی باری چهار نفرشان نجات یافتند و یک نفر فوت کرده و دو نفر از آنها مفقود شدند.
در ادامه اسامی خدمه این کشتی منتشر گردید و نهایتا چهار خدمه نجات یافته و پیکر یک متوفی این سانحه به کشور بازگشت اما بنظر می رسد هنوز خبری از دو مفقود شناور بهبهان نیست.
نورالله اسعدی - مدیرکل بنادر و دریانوردی خرمشهر - در این زمینه در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: شناورهای تجسس ایرانی همچنان در حال جستجو برای یافتن مفقودین شناور بهبهان در آب های عراق و حتی آب های کویت هستند. چونکه احتمال می دادیم آنها به سمت آب های کویت حرکت کرده باشند.
وی با اعلان اینکه جستجو در آب های کویت با هماهنگی این کشور همسایه صورت گرفته است، اضافه کرد: هنوز اثری از مفقودین این سانحه در کاوشهای خود پیدا نکرده ایم اما مسلما جستجو و تجسس تا یافتن آنها ادامه خواهد داشت.
مدیرکل بنادر و دریانوردی خرمشهر اعلام نمود: نمی توان درباره مفقودین و سرنوشت آنها اظهار نظر قطعی کرد، چونکه تا مشخص شدن نتیجه نهایی باید صبر نماییم و به تلاش خود برای یافتن آنها ادامه دهیم.
منبع:

1399/03/24
14:21:39
5.0 / 5
2245
تگهای خبر: جشن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
شاپ SHAAP