لزوم همكاری نظام بانكی برای تسریع در ساخت سد باغان

لزوم همكاری نظام بانكی برای تسریع در ساخت سد باغان

به گزارش شاپ بوشهر استاندار بوشهر اظهار داشت: نظام بانكی استان نهایت همكاری را برای تسریع در ساخت سد باغان با شركت آب منطقه ای داشته باشد.


عبدالکریم گراوند در نشست کارگروه رونق تولید و اشتغال با اشاره به اهمیت اجرای سد باغان و لزوم اختصاص تسهیلات بانکی برای تسریع در اجرای این طرح اظهار داشت: برای کمک به اجرای این طرح، با پیگیری که با مدیرعامل بانک رفاه ایران داشتم مقرر شد ۵ میلیارد تومان تسهیلات از محل اعتبارات استانی بانک رفاه به شرکت آب منطقه ای اختصاص پیدا کند.
وی افزود: برای کمک بیشتر به این طرح، علاوه بر بانک رفاه، بانکهای ملت و صادرات هم همکاری لازم برای اختصاص سهم تسهیلات ۵ میلیارد تومانی خود با شرکت آب منطقه ای داشته باشند.
مقام عالی دولت در استان بوشهر تصریح کرد: نظام بانکی استان نهایت همکاری را برای تسریع در ساخت سد باغان با شرکت آب منطقه ای داشته باشد.
گراوند خاطرنشان کرد: با عنایت به مشکلاتی که انتشار کرونا برای واحدهای تولیدی استان ایجاد کرده، از بانکهای استانی انتظار می رود نهایت همکاری را با واحدهای مشکل دار برای کم به چرخه تولید و اشتغال استان انجام دهند.
استاندار بوشهر در مورد طرح های اشتغال روستایی هم اظهار داشت: همکاری بانک ها برای تکمیل طرح های نیمه تمام اشتغال روستایی و تعیین تکلیف طرح های مذکور ضروریست.
وی با اشاره به تصمیمات ملی برای رسیدگی به مشکلات واحدهای تولیدی کشور بیان نمود: بر این اساس مقرر شده مشکلات طرح های اقتصادی بالای ۱۰۰ میلیارد تومان در کارگروه ملی حل و فصل شود.
عبدالکریم گراوند با اشاره به طرح الگوی توسعه مشاغل خانگی و استقبال از آن عنوان کرد: همه دستگاه های مرتبط در جهت پیشبرد اهداف عالی این طرح با جهاد دانشگاهی همکاری موثر داشته باشند. در این میان نقش، جایگاه و اهمیت امور بانوان استانداری در ارتقای سطح کیفی زنان اهمیت بالایی دارد و همینطور در اجرای هر چه بهتر این طرح می تواند نقش آفرینی کرده و بازوی محکمی برای موفقیت این طرح در استان بوشهر باشد.
منبع:

1399/07/30
13:31:56
5.0 / 5
1633
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
شاپ SHAAP