با ساخت محصول جدید سایپا

نگاه مردم نسبت به صنعت خودرو تغییر می كند

نگاه مردم نسبت به صنعت خودرو تغییر می كند

به گزارش شاپ كارشناس اقتصاد مركز ملی رقابت اظهار داشت: بازار خودروی ایران به خودرو های جدید و به روز نیاز دارد. ازاین رو طراحی و تولید محصول جدید سایپا (شاهین) می تواند در این حوزه كمك نماید.


به گزارش شاپ به نقل از مهر به نقل از سایپا، سمیرا غلامی، درباره ورود خودرو جدید سایپا و اینکه شاهین تا چه حد می تواند بر بازار خودرو و حتی تولیدات این صنعت اثر بگذارد، اظهار داشت: به نظر می آید شاهین بتواند تغییرات مناسبی را در بازار خودرو ایجاد کند، البته این تأثیرگذاری را نمی توان در کوتاه مدت دید و به جهت اینکه بازار خودرو با ورود محصول جدید با تغییرات مواجه شود، احتیاج به زمان دارد.
وی با اشاره به اینکه در بلندمدت تاثیر حضور خودرو شاهین در بازار بیشتر خواهد شد، اظهار داشت: اگر شاهین به جهت کیفیت و قیمت مناسب باشد، می تواند نیاز بسیاری از شهروندان را پوشش دهد و این همان خواسته ای است که بارها در مورد تنوع محصولات خودرویی عنوان می شود.
این کارشناس اقتصاد مرکز ملی رقابت اضافه کرد: طراحی و تولید خودرو شاهین مبین آن است که گروه خودروسازی سایپا نسبت به سایر شرکت های خودروسازی موفق عمل کرده و می تواند بخشی از تقاضاهای موجود بازار را پاسخ دهد.
وی تصریح کرد: محصول شاهین به جهت کیفیت، ظاهر و مباحث فنی قابل قبول است بنابراین شرکت های خودروسازی باید تمام تلاش و تلاش خویش را انجام دهند تا خودروهایی که مردم انتظار دارند طراحی و تولید شود؛ طی این سال ها کمتر شاهد تولید خودرو های جدید داخلی بودیم.
غلامی با اشاره به اینکه گروه خودروسازی سایپا پراید را کنار گذاشت و این اتفاقی مثبت برای صنعت خودروی داخلی است، خاطرنشان کرد: صنعت خودرو ایران همواره با پراید قضاوت می شد حال با کنار گذاشتن آن نگاه ها به مرور نسبت به این صنعت تغییر خواهد نمود.
وی اظهار داشت: زمانی که مردم با خودرو شاهین و قابلیت های آن آشنا گردند، صنعت خودرو جان می گیرد و حاشیه هایی که در مورد این حوزه وجود دارد از بین خواهد رفت. کیفیت خودرو برای مردم اهمیت زیادی دارد بنابراین سایپا باید تمام تلاش خویش را انجام دهد تا خودرو کیفی به مردم تحویل دهد. در این صورت مردم هم به صنعت خودرو و پتانسیل هایی که در این عرصه وجود دارد اعتماد خواهند کرد.


منبع:

1399/07/11
17:10:56
5.0 / 5
1547
تگهای خبر: بازار , تولید , صنعت , عمل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
شاپ SHAAP