دهمین محموله گندم هند در چابهار پهلو گرفت

دهمین محموله گندم هند در چابهار پهلو گرفت

به گزارش شاپ دهمین كشتی حامل گندم اهدایی هند به افغانستان در بندر چابهار پهلو گرفت تا تعهد هند برای تزانزیت ۷۵ هزار تنی گندمش از راه این بندر عملی شود.


به گزارش شاپ به نقل از ایسنا، دهمین محموله گندم اهدایی دولت هند به افغانستان، از مبدا بندر کاندلا وارد لنگرگاه بندر شهید بهشتی چابهار شد و بلافاصله عملیات تخلیه کالا صورت گرفت.
طبق برنامه زمان بندی مقرر است ۷۵ هزار تن از گندم اهدایی هند به افغانستان از راه بندر چابهار ترانزیت شود؛ بر این اساس آخرین کشتی از این محموله ترانزیتی با ۱۹۳ کانتینر وارد بندر چابهار شد.
با عبور این محموله از دالان ترانزیت چابهار به میلک، تعهد دولت هند در خصوص ترانزیت ۷۵ هزار تن گندم اهدایی از راه بندر شهید بهشتی ظرف سال ۹۹ جهت توزیع در ولایات مختلف افغانستان تحقق پیدا می کند.
البته اواخر شهریور ماه سال جاری هم به گفته، بهروز آقایی، مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان وبلوچستان نهمین کشتی حامل محموله گندم ترانزیتی هند به افغانستان در بندر شهید بهشتی چابهار پهلو گرفت، این کشتی حامل ۴۰۱ دستگاه کانتینر به وزن تقریبی ۱۰ هزار تن بود که (عصر چهارشنبه ۲۶ شهریور) وارد بندر شهید بهشتی چابهار شد.
منبع:

1399/07/10
19:23:36
5.0 / 5
1423
تگهای خبر: دستگاه , عمل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
شاپ SHAAP