معاون وزیر راه و شهرسازی:

بیشتر از ۹ میلیارد برای ورزشگاه ۵۰۰۰ نفری بروجرد در نظر گرفته شده است

بیشتر از ۹ میلیارد برای ورزشگاه ۵۰۰۰ نفری بروجرد در نظر گرفته شده است

به گزارش شاپ لرستان معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان مجری ساختمان ها و تأسیسات دولتی و عمومی كشور اظهار داشت: بیشتر از ۹ میلیارد برای پروژه ورزشگاه ۵۰۰۰ نفری بروجرد در نظر گرفته شده است.


محمدجعفر علیزاده در حاشیه بازدید از پروژه ورزشگاه ۵۰۰۰ نفری ولایت بروجرد که امروز ۲۲ شهریورماه صورت گرفت در جمع خبرنگاران، اظهار نمود: پروژه ورزشگاه ۵۰۰۰ هزار نفری ولایت تا آخر دولت به بهره برداری خواهد رسید.
وی با اشاره به اینکه این ورزشگاه با کیفیت بسیار خوبی در حال راه اندازی است، خاطرنشان کرد: پروژه ورزشگاه ۵۰۰۰ نفری ولایت بروجرد این پتانسیل را دارد که جز پروژه های جهش تولید به بهره برداری برسد.
مدیرعامل سازمان مجری ساختمان ها و تأسیسات دولتی و عمومی کشور تصریح کرد: معارض مهم ترین مشکل پروژه ورزشگاه ولایت بود که اعتبار برای آزادسازی زمین ها تأمین و پروژه فعال شد که کار بزرگی بود.
علیزاده افزود: ۹ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان اعتبار برای این پروژه در نظر گرفته شده که ۵۰ درصد آن تخصیص داده شده است.
وی بیان نمود: مکاتبات لازم برای دریافت اعتبارات تکمیلی با سازمان برنامه و بودجه انجام شده و امیدواریم تا یک ماه آینده وضعیت تأمین اعتبار تکمیلی آن تعیین تکلیف خواهد شد.
معاون وزیر راه و شهرسازی افزود: چون مجموعه عملیاتی بسیار وقت گیر آن انجام شده است و بعضی از اقدامات را می توان به صورت پیش ساختگی انجام داد.
علیزاده عنوان کرد: اگر مساله آب، برق و گاز آن حل شود می توانیم چمن ورزشگاه را انجام بدهیم هم اکنون کاسه ورزشگاه انجام شده و پتانسیل را دارد که جهشی در راه اندازی صورت گیرد.
منبع:

1399/06/23
21:32:43
5.0 / 5
1780
تگهای خبر: تولید , رنگ , عمل , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
شاپ SHAAP