جاذبه ها و املاك منطقه ۲۲ تهران

جاذبه ها و املاك منطقه ۲۲ تهران

شاپ: منطقه 22 تهران محیطی رو به رشد برای سرمایه گذاری ملكی و همین طور محله ای آینده دار جهت زندگی است.به گزارش شاپ به نقل از مهر، اگر به منطقه ۲۲ تهران کمی با تامل بنگرید، نظر شما نسبت به این منطقه، علاوه بر خاصیت های گردشگری و تفریحی، به محیطی رو به رشد برای سرمایه گذاری ملکی و همین طور محله ای باصفا و آینده دار برای سکونت نیز جلب خواهد شد.
چرا که منطقه ۲۲ شهرداری تهران، منطقه فرصت های ویژه سرمایه گذاری ملکی معتبر و پیش خریدهای بسیار پر بازده بوده، بطوریکه این منطقه رو به رشدترین مناطق ۲۲ گانه تهران در چند سال اخیر بوده است.
می توان گفت href=" https: //berlian22.com / می توان گفت املاک منطقه ۲۲ شهرداری تهران (حوزه دریاچه چیتگر)، طی ۱۰ سال قبل تبدیل به یکی از مراکز سرمایه گذاری ملکی در تهران یا شاید ایران شده و بعضاً بیشترین تعداد خرید و فروش آپارتمان را دارا بوده است.
در ادامه به دلیلهای عمده رشد و پیشرفت منطقه ۲۲ تهران اشاره شده است؛
مراکز تفریحی، توریستی، تجاری و گردشگری
* دریاچه شهدای خلیج فارس (دریاچه چیتگر)
* بازار بزرگ ایران (ایرانمال)، بزرگ ترین مرکز تجاری تفریحی
* شهربازی هزار و یک شهر
* مجتمع تجاری تفریحی باملند
* مجتمع تجاری آرتمیس
* مجتمع تجاری رزمال
* مجتمع تجاری تفریحی تهران مال
* بوستان جنگلی چیتگر
* بوستان جوانمردان ایران
* آبشار تهران
*بوستان جنگلی لتمال کن
احداث پروژه های عظیم مسکونی و همین طور تکمیل آنها توسط نهاد های خاص
چیتگر یا همان منطقه ۲۲ تهران علاوه بر تورم احتمالی مسکن که بطور کلی در کشور لحاظ می شود، به سبب راه اندازی پروژه های جدید و منحصر به فرد و همین طور آبادی و یا تکمیل شدن پروژه های مسکونی عظیمی همچون پروژه شهید خرازی و یا شهرک چیتگر (شهرک امام رضا سابق) و....، از سایر مناطق تهران رشد بیشتری داشته است.

ترافیک ملایم و سبک
گذر اتوبان های اصلی تهران همچون تهران کرج، شهید همدانی (حکیم)، شهید خرازی (شهید همت) از دلیلهای نبود ترافیک سنگین در این منطقه می باشد.
همچنین وجود خیابان های فرعی در منطقه ۲۲ را می توان یکی دیگر از دلیلهای کاهش ترافیک در منطقه عنوان نمود.
افتتاح آزادراه تهران شمال در شمال منطقه ۲۲ به طول تقریبی ۳۲ کیلومتر، که سبب شده از مسیر فعلی تهران کرج چالوس حدود ۶۰ کیلومتر کوتاه تر شود. همین طور افتتاح آزادراه تهران کرج نیز سبب شده حجم ترافیک اتوبان تهران کرج کم شود.
همچنین ۳ ایستگاه مترو چیتگر، ایرانخودرو و وردآورد نیز نقش به سزایی در کاهش ترافیک خودرویی در این منطقه دارند.
چشم انداز آپارتمان ها
از سایر دلیلهای جذب خریداران، چشم انداز آپارتمان های برج های این منطقه است. بطوریکه درصد بالایی از این آپارتمان ها به دریاچه چیتگر، کوهستان یا آبشار تهران، پارک جنگلی و باغ ملی گیاهشناسی ایران چشم اندازی منحصر به فرد و در نوع خود بی نظیر دارند.
آب و هوایی به نسبت پاک تر از مرکز شهر
به دلیل بادهایی که اغلب از جهت غرب به شرق در تهران می وزند و باتوجه به جانمایی این منطقه (شمالغرب تهران)، این منطقه دارای آب و هوایی اغلب تمیز و پاک (به نسبت مرکز شهر) است.
همچنین وجود پارک جنگلی چیتگر که به ریه تهران معروف است، باغ ملی گیاه شناسی، پارک جنگلی لتمان کن و پارک جنگلی خرگوش دره سبب شده که این منطقه دارای آب و هوای بهتری نسبت به مرکز شهر باشد.
باغ راز هستی در منطقه ۲۲
باغ راز هستی به مساحت ۱۸/۵ هکتار در جنوب غربی دریاچه شهدای خلیج فارس واقع شده است. برای اولین بار در این باغ مجموعه ای از گیاهان دارویی، انواع رز بومی ایرانی، گندمزار و یونجه زار در چارچوب مزرعه از گونه های متنوع بومی تهران به وجود آمد.
همچنین در باغ راز هستی محدوده ای برای نگهداری گوزن ها با عنوان باغچه نوازش برای نگهداری حیوانات اهلی و روستایی مانند بز و شتر و مجموعه ای نزدیک به ۱۰۰ طاوس و قرقاول و گونه هایی از روباه و سنجاب ها وجود دارد.
همچنین باغ راز هستی دارای درختانی مانند درخت بید، درخت پرتغال ۵۰ ساله، درخت نارنج ۱۰ ساله و درخت زیتون ۵۰ ساله جانمایی و کاشته شده است.
وجود مراکز درمانی و فوق تخصصی در منطقه ۲۲
* بیمارستان تریتا
* بیمارستان کنترل سرطان تات
* بیمارستان فوق تخصصی مغز و اعصاب پرفسور سمیعی
و چندین مراکز درمانی در خال ساخت در منطقه ۲۲
تمامی موارد فوق، نشان دهنده آن است که منطقه ۲۲ با برنامه ریزی های طولانی مدت و طی تحقق آرمان های خاص راه اندازی و در حال رشد می باشد، بطوریکه گفته می شود پس از راه اندازی یا افتتاح مراکز تجاری اداری همچون آرتمیس و رزمال، این درصد رشدی چشمگیرتر از پیش خواهد داشت.
مهمترین پروژه ها
پروژه شهید خرازی (بلوار اردستانی)
شهرک چیتگر پهنه A، B و C (بلوار پژوهش)
پروژه های معتبر مروارید شهر
برج های مسکونی حوالی دریاچه چیتگر
آپارتمان های لوکس بلوار کوهک
پروژه های مسکونی یا تجاری اداری حوالی ایرانمال
طرح توانمند سازی ارتش سهام های ۲۰ و ۵۰ متری
منطقه ۲۲ همین طور دارای برج های لوکسی همچون؛
* برج لبخند فاز۱
* برج های سفید
* برج های ایزدیار فاز ۳
* برج پاسارگاد
* -برج کادوس
و … می باشد
همچنین منطقه ۲۲ برای کسانی که به آپارتمان های کم واحد و کم طبقه علاقه دارند این امکان را در شهرک گلستان (راه آهن)، شهرک سروازاد، شهرک دانشگاه شریف و الهیه غرب فراهم نموده که با وجود آپارتمان های ۳ طبقه شخصی ساز آسایش و آرامش برای این افراد را فراهم آورد.
وجود مراکز تفریحی و ورزشی در منطقه ۲۲
مجموعه پارک ابی اوپارک، مجموعه ورزشی و استخر پردیسان نور، مجموعه ورزشی آزادی و وجود باشگاه های ورزشی این امکان را برای ساکنین فراهم نموده که سلامت جسمی و روحی خودرا تامین کنند. منطقه ۲۲ همین طور دارای بازار محلی (سه شنبه بازار) در خیابان کاشان شمال میدان موج است.
اشتغال زایی در منطقه ۲۲
وجود کارگاه های ساختمانی در منطقه ۲۲ سبب شده خیلی از مهندسین به فعالیت در تخصص خود بپردازند. همین طور فعالیت در زمینه های شهرسازی، فضای سبز و … در حوزه شهرداری و وجود مراکز تجاری که سبب شده خیلی از جوانان در زمینه های مختلف مشغول به فعالیت باشند.
منطقه ۲۲ پیشتاز در مبارزه با بیماری کرونا
مرکز تجاری تفریحی ایرانمال داوطلبانه مرکز نمایشگاهی خودرا همراه با تجهیزات درمانی با مساحت مفید ۴۵ هزار متر مربع و ۳ هزار تخت خواب در اختیار شبکه بهداشت و درمان قرار داده است.
یکی از بهترین فرصت های خانه دار شدن و حتی سرمایه گذاری کوتاه مدت یا سرمایه گذاری طولانی مدت ملکی یا خرید آپارتمان یا پیش خرید آپارتمان های آماده و در حال ساخت در املاک منطقه ۲۲ و چیتگر می باشد؛ با ما در تماس باشید.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

1399/06/02
20:13:29
5.0 / 5
1921
تگهای خبر: آرامش , ارز , اعصاب , بازار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
شاپ SHAAP