جزئیات سفر اعضای كمیسیون عمران به مناطق محروم استان سیستان و بلوچستان

جزئیات سفر اعضای كمیسیون عمران به مناطق محروم استان سیستان و بلوچستان

شاپ: یك عضو كمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی اصرار كرد كه بمنظور احیای جاده ها و توسعه زیرساخت های آب و برق و راه اندازی مراكز درمانی و آموزشی در مناطق محروم استان سیستان و بلوچستان نیاز به توزیع متوازن بودجه است.


اسماعیل حسین زهی در گفت و گو با ایسنا با اشاره به سفر اعضای کمیسیون عمران به استان سیستان و بلوچستان بیان کرد: کمیسیون عمران آخر هفته گذشته سفری دو روزه به استان سیستان و بلوچستان داشت که با سایر سفرهای کمیسیون تفاوت داشت، چونکه در سایر سفرها اکثرا اعضای کمیسیون ها به شهرها سفر می کنند، اما این دفعه کمیسیون عمران به مناطق محروم که فاصله های زیادی با شهر داشت سفر کرد و مشکلات مناطق را از نزدیک ارزیابی کرد.
ایشان سپس اظهار نمود: سفر کمیسیون به مدت ۷۲ ساعت بود و در بازدید از مناطق محروم وضعیت جاده ها و راه های ارتباطی و زیرساخت های آب و برق و مراکز درمانی و آموزشی در مناطق محروم استان مورد ارزیابی قرار گرفت.
نماینده مردم خاش در مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: عمده مشکلات استان به عدم توازن در تخصیص بودجه باز می گردد. توسعه و توزیع متوازن بودجه برای احیای جاده ها و زیرساخت های آب و برق و راه اندازی مراکز بهداشتی و آموزشی در سطح استان یک امر لازم است.
حسین زهی در ادامه اشاره کرد: تابحال نیز در چهار دهه گذشته زحمات شایانی برای محرومیت زدایی از سطح استان صورت گرفته است، اما این تلاش ها کافی نبوده و برای فراهم کردن حداقل امکانات رفاهی در سطح استان نیاز به توجه ویژه داریم.
منبع:

1399/05/20
22:34:04
5.0 / 5
1913
تگهای خبر: آموزش , ارز , بهداشت , درمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
شاپ SHAAP