تمدید مهلت ثبت نام خودرو های وارداتی

تمدید مهلت ثبت نام خودرو های وارداتی

شاپ: ثبت نام خودرو های وارداتی جدید جهت عرضه خودرو های مازاد وارداتی فروش فوری با زمان تحویل حداکثر سه ماه تمدید گردید.به گزارش شاپ به نقل از مهر، برمبنای اطلاعیه سامانه یکپارچه خودرو در روند ثبت نام خودرو های وارداتی، مهلت وکالتی نمودن حساب نزد بانکها تا روز شنبه تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ ساعت ۱۳: ۰۰ تمدید شده است.
همچنین مهلت ثبت نام این خودرو ها در سامانه یکپارچه تا روز دوشنبه تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ تمدید گردید.
متقاضیان یکی از حساب های خودرا نزد شعب بانکهای واجد شرایط اعلامی در سامانه به نام خودرو وارداتی وکالتی و مبلغ پنج میلیاردریال مسدود نمایند.
جدول شماره ۱: قیمت فروش محاسباتی قطعی خودرو های وارداتی در مبادی ورودی واحد: ریال


تبصره ۱- قیمت مندرج در جدول، قیمت قطعی در مبادی ورودی بوده و هزینه ها و عوارض قانونی بعد از ترخیص از قبیل: بیمه شخص ثالث، مالیات بر ارزش افزوده، هزینه های شماره گذاری، اسقاط خودروی فرسوده، کرایه حمل و … به قیمت های فوق اضافه می گردد که واردکنندگان با رعایت بخشنامه اجرائی قانون پشتیبانی از مصرف کنندگان خودرو می توانند نسبت به دریافت آن اقدام نموده و در موعد مقرر نسبت به تحویل خودرو اقدام نمایند.
تبصره ۲- عدم واریز وجه در هر یک از مراحل ذکر شده و حداکثر ۵ روز بعد از فراخوان صورت گرفته، به منزله انصراف از طرح بوده و متقاضی از اولویت بندی خودرو وارداتی انتخابی حذف می گردد.
تبصره ۳- کلیه شرکت های واردکننده می بایست مطابق بخشنامه اجرائی قانون پشتیبانی از حقوق مصرف کنندگان خودرو نسبت به تحویل خودرو و دریافت وجه از مشتریان اقدام نمایند در صورت تأخیر در تحویل و … قراردادهای مذکور مشمول جرایم مندرج در بخشنامه فوق خواهند شد.
تبصره ۴- با وکالتی نمودن حساب و ثبت نام اولیه در سامانه یکپارچه هیچ تعهدی در خصوص اختصاص خودرو ایجاد نخواهد شد.
تبصره ۵- اطلاعات کلیه متقاضیان در رابطه با این طرح حسب ماده ۱۹ بخشنامه اجرائی ماده ۱۴ الحاقی قانون مبارزه با پولشویی و طرح مالیات بر عایدی سرمایه در اختیار نهادهای ذیربط قرار می گیرد.

1402/11/23
08:42:48
5.0 / 5
354
تگهای خبر: ارز , ثبت نام , سرمایه , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
لینک دوستان شاپ
شاپ SHAAP