شروع عرضه دو خودروی جدید در سامانه یکپارچه

شروع عرضه دو خودروی جدید در سامانه یکپارچه

به گزارش شاپ، عرضه دو محصول شاهین با گیربکس اتوماتیک و ساینا SDA در سامانه یکپارچه خودرو شروع شد.به گزارش شاپ به نقل از مهر، طبق اطلاعیه طرح فروش محصولات در سامانه یکپارچه عرضه خودرو از محل ظرفیتهای خالی موجود شرکت خودروساز طی شرایط زیر برای محصولات شاهین با گیربکس اتوماتیک و ساینا SDA، از راه سامانه یکپارچه از امروز پنج شنبه (هفتم دی ) برای متقاضیان جدید خرید، مطابق شرح ذیل ارائه شد.
طرح های فروش این عرضه شامل طرح عادی (کنترل های در رابطه با رعایت محدودیت های ماده ۴ دستورالعمل تنظیم بازار خودرو های سواری مصوب شورای رقابت برای متقاضیان طرح عادی انجام می شود)، طرح خودرو های فرسوده (خودروهایی که مورد تأیید ستاد نوسازی و اسقاط خودرو های فرسوده باشند)، طرح پشتیبانی از خانواده و جوانی جمعیت (فقط مختص مادرانی که دارای شرایط قانون پشتیبانی از خانواده و جوانی جمعیت مورد تأیید سازمان ثبت احوال کشور) است.
تخصیص خودرو برای متقاضیان طرح پشتیبانی از خانواده و جوانی جمعیت بر طبق ماده ۱۲ قانون پشتیبانی از خانواده و جوانی جمعیت است.
ثبت نام در این مرحله هیچ حقی را برای متقاضی به منظور دریافت خودرو ایجاد نمی کند و تعهد خودروساز فقط بعد از قطعی کردن ثبت نام و واریز وجه متقاضی در زمان مقرر شده توسط خودروساز، شکل می گیرد.
در این طرح فروش فوق العاده با تحویل حداکثر سه ماهه است.
پس از ثبت نام واریز وجه و ثبت نام در سایت این شرکت خودروساز، متقاضیان با رفتن به نمایندگی های مورد انتخاب خود، فرایند ثبت نام و دریافت قرارداد در میان را تکمیل خواهند کرد.
پیش ثبت نام اولیه انجام شده فقط درخواست خرید خودرو است که بر مبنای ظرفیت، امکان تحویل نسبت به ثبت نام نهایی منتخبان اقدام می شود و درصورتیکه پیش ثبت نام بیشتر از ظرفیت صورت گیرد، هیچ تعهدی برای خودروساز فراهم نمی کند و متقاضی خرید خودرو هیچ گونه ادعایی در این خصوص نخواهد داشت.
متقاضیان برای ثبت نام می توانند به سامانه یکپارچه عرضه خودرو های داخلی رجوع کنند.


منبع:

1402/10/09
13:56:49
5.0 / 5
266
تگهای خبر: بازار , ثبت نام , سایت , عمل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
لینک دوستان شاپ
شاپ SHAAP