امکان استفاده مشتریان بانک مسکن از اعتبار دیجی پی تا 50 میلیون

امکان استفاده مشتریان بانک مسکن از اعتبار دیجی پی تا 50 میلیون

شاپ: مشتریان بانک مسکن می توانند تا 50 میلیون تومان از اعتبار دیجی پی بهره گیرند.به گزارش تجاری خبرگزاری مهر، در دومین روز از دهمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت دیجی پی و بانک مسکن تفاهم همکاری امضا کردند. طبق این تفاهم نامه یک ساله مشتریان فعال بانک مسکن می توانند تا سقف ۵۰ میلیون تومن از اعتبار bnpl (الان بخر، بعداً پرداخت کن!) دیجی پی بهره گیرند و آنرا در یک یا چهار مرحله پرداخت کنند.
هومن امینی مدیرعامل دیجی پی در این زمینه اظهار داشت: در شروع این راه قرار داریم و با قراردادی یکساله همکاریمان را آغاز نموده ایم. در مرحله نخست صد هزار نفر ار مشتریان بانک مسکن می توانند تاسقف ۵۰ میلیون تومان از اعتبار دیجی پی بهره گیرند.
امینی در ادامه توضیح داد: یکی از روش هایی که دیجی پی برای ارائه سرویس BNPL در نظر گرفته است، روش حفاظت شده یا سکیورد است که بازپرداخت اعتبار را هم تضمین می نماید. در این روش یا باید رتبه اعتباری افراد در دیجی پی سنجیده شود که این رتبه از رفتار هر فرد در اکوسیستم دیجی کالا و دیجی پی و سایر سرویس دهنده های دیجی کالا ارزیابی شود یا بوسیله نهاد یا شخصی تضمین شود. حالا بانک مسکن تضمین مشتریان خودرا به عهده گرفته است. اعتبار را دیجی پی تامین می کند و در حقیقت بانک مسکن تامین کننده اعتبار نیست اما در نهایت ما با بانک مسکن طرفیم.
سیدعباس حسینی مدیرعامل بانک مسکن هم در این زمینه توضیح داد: ما بانکی با بیش از هشتاد سال سابقه هستیم و تنها تمرکز ما روی خرید مسکن برای کاربران نیست و در تلاشیم در سایر حوزه ها نیز وارد شویم چون پتانسیل توسعه در بانک مسکن بسیار بالاست. وی در ادامه توضیح داد: درحال حاضر سقف اعتباری ۵۰ میلیون تومان است که میان یک قسط تا ۴ قسط و بدون سود پرداخت خواهد شد پیش پرداخت آن نیز ۲۵ درصد است.
ما می خواهیم از نقش تسهیلگری دیجی پی برای تسهیل امور مشتریانمان استفاده نمائیم.
حمید محمدی مدیرعامل دیجی کالا هم در این زمینه توصیح داد: امیدواریم این تفاهم نامه همکاری امکان باز شدن ظرفیتهای جدیدی برای هر دو سوی تفاهم نامه و کاربران آن باشد.
محمدی در ادامه اضافه کرد: مشتریان بانک مسکن می توانند از اعتبار خود در تمام درگاه های متصل به دیجی پی بهره گیرند و خرید آنها محدود به کالا از دیجی کالا نیست. حوزه سفر، پزشکی، کالای دیجیتال، گرشگری، لوازم خانه و تمام پذیرندگانی که در سایت دیجی پی آورده شده شامل این اعتبار می شوند.


منبع:

1402/09/01
14:24:06
5.0 / 5
275
تگهای خبر: ارز , پزشك , سایت , سیستم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان شاپ
شاپ SHAAP