نرخ عمده فروشی میوه و سبزیجات در هفته پایانی شهریور۱۴۰۲؛

اعلام قیمت جدید انواع میوه و سبزی در بازار داخل به همراه جدول

اعلام قیمت جدید انواع میوه و سبزی در بازار داخل به همراه جدول

شاپ: قیمت عمده فروشی محصولات کشاورزی برای هفته جاری (27 شهریور تا 2 مهر) از طرف میدان بزرگ میوه و تره بار تهران اعلام گردید.به گزارش شاپ به نقل از مهر، قیمت عمده فروشی محصولات کشاورزی برای هفته جاری (۲۷ شهریور تا ۲ مهر) از طرف میدان بزرگ میوه و تره بار تهران اعلام گردید.
بازار میوه
قیمت انواع میوه های تولید داخل در میوه فروشی های مناطق مرکزی رو به پایین شهر نیز به شرح زیر است؛
هر کیلو انگور ۴۹.۸۰۰ تا ۶۹، نارنگی ۲۰ تا ۳۹، سیب دماوند ۳۵ تا ۴۳.۸۰۰، هلو هسته جدا و هلو انجیری ۴۳.۸۰۰ تا ۴۹.۸۰۰، شلیل ۴۹.۸۰۰ تا ۶۸، انجیر سیاه ۲۰ تا ۴۹.۸۰۰، انجیر زرد ۲۵، آلو شابلون ۴۳.۸۰۰، انار ۳۸ تا ۵۹.۸۰۰ و گلابی ۶۹ تا ۱۴۵ هزار تومان است.
بازار میوه های آبدار همچنان ارزان ترین محصولات را به خود اختصاص داده اند؛ هر کیلو هندوانه ۷ تا ۱۰، خربزه و طالبی ۲۲.۸۰۰ تومان درحال عرضه است.
در بازار میوه های وارداتی هم موز هر کیلو ۶۵.۸۰۰ و انبه ۱۱۰ تا ۱۳۸ هزار تومان به فروش می رسند.
بازار سبزی جات
در ادامه قیمت انواع میوه های تولید داخل در میوه فروشی های مناطق مرکزی رو به پایین شهر می آید.
هر کیلو گوجه فرنگی ۱۰.۸۰۰ تا ۱۲.۸۰۰، گوجه گیلاسی ۴۹، هویج ۸.۹۰۰، کاهو رسمی ۱۸.۹۰۰، کاهو سالادی ۲۹.۸۰۰، خیار رسمی ۲۸.۸۰۰ تا ۳۴.۵۰۰، لیمو ترش عمانی و لیمو ترش سنگی ۲۹.۸۰۰ تومان تعیین شده است. لیمو ترش عمانی را وانت بارها کارتنی هر کیلو ۲۱ هزار تومان به فروش می رسانند.
سیب زمینی در این بازار هر کیلو ۱۴.۸۰۰ تا ۱۶.۹۰۰ و انواع پیاز شیری (سفید) ۱۰.۸۰۰ تا ۱۳.۸۰۰، زرد ۱۰.۸۰۰ تا ۱۲.۸۰۰ و پیاز قرمز هم ۱۷.۹۰۰ تا ۱۹.۸۰۰ تومان به فروش می رسد.
ارزان ترین محصول در بازار سبزی جات پیاز شیری با هر کیلو ۹ هزار تومان (قیمت عمده فروشی) و گران ترین کلم برکلی و سیر خشک با هر کیلو ۸۰ هزار تومان (قیمت عمده فروشی) است.
در ادامه جدول قیمت عمده فروشی محصولات کشاورزی میدان بزرگ میوه و تره بار تهران قابل مشاهده می باشد.


1402/06/29
09:00:44
5.0 / 5
278
تگهای خبر: ارز , بازار , تولید , رنگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
لینک دوستان شاپ
شاپ SHAAP