جزئیات مرحله جدید اجرای طرح کالابرگ الکترونیک در خوزستان

جزئیات مرحله جدید اجرای طرح کالابرگ الکترونیک در خوزستان

به گزارش شاپ، خوزستان مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خوزستان جزئیات مرحله جدید طرح کالابرگ الکترونیکی برای خانوارهای سه دهک اول و مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی را شرح داد.اصغر رشنودی در گفت و گو با ایسنا ضمن اشاره به مرحله جدید طرح کالابرگ الکترونیکی برای خانوارهای سه دهک اول و مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی اظهار نمود: در این مرحله سهم پرداختی مردم بر اساس سال قبل و ثابت بوده است و خانوارها با خرید حداقل ۲۰۰ هزار تومان از سبد کالابرگ می توانند مشمول دریافت ۱۲۰ هزار تومان افزایش اعتبار شوند.

وی اضافه کرد: در این طرح ۱۱ قلم کالای اساسی همچون برنج، گوشت منجمد گوساله، حبوبات، شیر کم چرب، پنیر، ماست، مرغ، تخم مرغ، روغن مایع، ماکارونی و قند و شکر با مبنای قیمت گذاری سال ۱۴۰۱ در فروشگاه های عضو طرح در استان همزمان با سراسر کشور عرضه می شود.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان اظهار داشت: دولت سیزدهم جهت کمک به تأمین سبد غذایی خانوارهای کم درآمد و همینطور جبران فاصله، درحال اجرای این طرح است که امیدواریم به بهترین شکل در استان خوزستان هم همزمان با سراسر کشور اجرایی شود.

رشنودی اظهار داشت: خانوارهای دهک اول تا سوم استان می توانند با رفتن به برنامه کاربردی "شما" و وارد کردن کد #۱۴۶۳*۵۰۰*، ضمن اطلاع از میزان اعتبار، فهرست نزدیک ترین فروشگاه های عضو طرح را مشاهده کنند.

به گزارش شاپ به نقل از ایسنا، بنابر آخرین گزارش اعلام شده از جانب اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان بیشتر از ۲ هزار و ۳۰۰ فروشگاه به سامانه طرح کالابرگ الکترونیکی در استان متصل شده اند.
1402/05/21
15:18:29
5.0 / 5
313
تگهای خبر: برنامه , حبوبات , غذا , فروشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان شاپ
شاپ SHAAP