سامانه یکپارچه فروش خودرو برای خودرو های فونیکس باز شد

سامانه یکپارچه فروش خودرو برای خودرو های فونیکس باز شد

به گزارش شاپ، سامانه یکپارچه فروش خودرو برای خودرو های فونیکس با موعد تحویل ۱۴۰۲ باز شد.به گزارش شاپ به نقل از مهر، به گزارش خبرنگار ما، تمام منتخبان دومین دوره ثبت نام در سامانه یکپارچه فروش خودرو که کد ملی ایشان در سامانه مذکور اعلام شده است، می توانند از ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ تا ۱۴۰۲/۰۵/۱۹ با رجوع به نمایندگی مدیران خودرو کد ۴۰۱ ستوده، نسبت به تکمیل فرایند ثبت نام خود برای خرید خودرو های فونیکس اقدام نمایند.
خودروهای فونیکس شامل آریزو ۶ پرو اکسلنت، تیگو ۷ پرو اکسلنت، FX پریمیوم و تیگو ۸ پرومکس در این مرحله برای منتخبان دومین دوره ثبت نام سامانه یکپارچه فروش خودرو در نظر گرفته شده است.
با تکمیل فرم خریداران سامانه یکپارچه در سایت نمایندگی ستوده، کارشناسان این نمایندگی در نخستین فرصت با شما تماس خواهند گرفت. شماره تماس ویژه ۰۲۱۳۷۶۸۲ هم برای متقاضیان و ثبت نام کنندگان در نظر گرفته شده است.
صفایی مدیر فروش نمایندگی ستوده، در مورد عرضه خودرو های فونیکس در سامانه یکپارچه خودرو اظهار داشت: با عنایت به شرایط و محدودیت های عرضه خودرو در ماه های گذشته، این فرصت بوجود آمده برای خرید محصولات فونیکس، بهترین زمان برای مصرف کنندگان واقعی به منظور خرید خودرو است.
وی با عنایت به این که تابحال فروش خودرو های خودروسازان از راه سامانه یکپارچه بوده است، اعلام شدن نتایج سامانه و امکان ثبت نام نهایی بعد از ماه ها و عرضه خودرو های فونیکس در آنرا فرصتی مناسب و کم نظیر دانست.
براساس اعلام نمایندگی ستوده، متقاضیان خرید خودروی تیگو ۸ پرو پریمیوم به صورت دلخواه امکان تبدیل خودرو به تیگو ۷ پرو اکسلنت، FX پریمیوم و تیگو ۸ پرو مکس را در شروع ثبت نام خواهند داشت و در صورت عدم ثبت نام، حق ایشان تا اطلاعیه بعدی محفوظ خواهد ماند.
همچنین عدم ثبت نام متقاضی آریزو ۶ پرو در این بازه زمانی به منزله انصراف ایشان از دریافت خودرو تلقی می شود.
قیمت خودرو ها در زمان ثبت نام اولیه، علی الحساب و غیر قطعی است و قیمت نهایی خودرو در زمان صدور دعوتنامه مشخص خواهد شد. همینطور در زمان صدور دعوتنامه، مشتری قادر به انتخاب یکی از روش های نقدی یا اقساطی خواهد بود و بعد از انتخاب امکان تغییر شرایط میسر نمی باشد.
زمان تحویل در روش فروش نقدی ۹۰ روزکاری پس از تکمیل وجه دعوتنامه و در صورت انتخاب روش اقساطی، تاریخ تحویل خودرو ۹۰ روز کاری پس از تأیید نهایی لیزینگ / بانک عرضه دهنده تسهیلات خواهد بود و زمان تحویل اعلام شده در سامانه یکپارچه ملاک نمی باشد.
مشتریان گرامی می توانند با رفتن به نمایندگی مدیران خودرو کد ۴۰۱ ستوده نسبت به تکمیل فرایند خودرو انتخابی خود اقدام نمایند و این نمایندگی به صورت نقدی یا اقساطی شرایط فروش خویش را به مشتریان عرضه می کند.
این گزارش می افزاید: شعبه مرکزی نمایندگی ستوده کد ۴۰۱ در خیابان ستارخان تهران واقع شده است و چهار شعبه دیگر آن در نازی آباد، فداییان اسلام و شیخ فضل الله و اتوبان اشرفی اصفهانی قرار دارد. عرضه خدمات بعد از فروش مطلوب به دارندگان محصولات مدیران خودرو هم در شعبه شیخ فضل الله نمایندگی ستوده صورت می گیرد.
منتخبان دومین دوره ثبت نام سامانه یکپارچه خودرو به منظور کسب اطلاعات بیشتر و تکمیل فرایند خرید خودرو های فونیکس می توانند با شماره تلفن های ۰۲۱۴۴۲۵۱۰۵۵ (شعبه ستارخان)، ۰۲۱۵۵۳۳۳۵۵۳ (شعبه نازی آباد)، ۰۲۱۳۳۷۷۶۴۰۰ (شعبه هایپرسان)، ۰۲۱۴۴۲۷۱۶۱۹ (شعبه شیخ فضل الله) و ۰۲۱۴۶۱۲۱۶۱۶ (شعبه فونیکس) تماس حاصل کنند و یا به آدرس سایت این نمایندگی به نشانی https: //mvm۴۰۱.com/esales رجوع کنند.
یادآور می شود که جدید ترین اطلاعات برنامه فروش و خدمات بعد از فروش محصولات مدیران خودرو در آدرس اینستای نمایندگی ستوده هم در دسترس می باشد.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

1402/05/17
08:39:36
5.0 / 5
163
تگهای خبر: برنامه , ثبت نام , خدمات , رنگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
شاپ SHAAP