کمبود اتوبوس چه تاثیری بر سفرهای ایام اربعین خواهد داشت؟

کمبود اتوبوس چه تاثیری بر سفرهای ایام اربعین خواهد داشت؟

به گزارش شاپ، رئیس اتحادیه شرکتهای تعاونی مسافربری ضمن اشاره به کمبود بلیت اتوبوس و تأثیر آن بر سفرهای اربعین و دیگر سفرهای بین شهری، اظهار داشت که مسؤلان به دنبال راه هایی ازجمله واردات هستند که اوضاع بهتر از حال حاضر شود.


احمدرضا عامری در گفتگو با ایسنا در پاسخ به این که آیا پیشبینی می شود در سفرهای اربعین سال جاری با کمبود اتوبوس مواجه شویم؟ اظهار داشت: زمانیکه ۱۰۰ درصد ناوگان ما برای این کار در نظر گرفته شده بود هم مشکل کمبود داشتیم؛ چونکه زائرین امام حسین بیش از حد عاشق رفتن به اربعین هستند و اربعین شرایط خاص و ویژه ای دارد. علیرغم این امیدواریم شرایطی فراهم گردد که اوضاع باثبات تر از قبل باشد.
وی در رابطه با تمهیدات لازم برای جبران کمبود اتوبوس اظهار نمود: برای این موضوع، یک سری تمهیدات در نظر گرفته شده مسؤلان و به دنبال این هستند تا شرایطی فراهم گردد و کمک هایی گرفته شود که اوضاع بهتر از حال حاضر شود.
رئیس اتحادیه شرکتهای تعاونی مسافربری در پاسخ به این که آیا برای جبران کمبود ناوگان، واردات اتوبوس هم انجام می شود؟ اظهار داشت: دنبال واردات اتوبوس هم هستیم و پیشبینی شده که برای ایام اربعین، ۲۰۰۰ اتوبوس وارد شود و اگر آن امکانات هم فراهم گردد، شرایط بهتر خواهد شد.
عامری همینطور در رابطه با این که چنین شرایطی بر وضعیت سفرهای سایر مسیرها چه تاثیری می گذارد، با اشاره به اینکه تعداد ناوگان فعلاً همین است که در قسمت وجود دارد، اظهار نمود: تنها کاری که در شرایط کمبود اتوبوس میتوان انجام داد اینست که ماشین ها خاموش نشوند و راننده ها جابه جا شوند.
به گزارش شاپ به نقل از ایسنا، رئیس اتحادیه شرکتهای تعاونی مسافربری پیش از این هم در رابطه با کمبود بلیت اتوبوس های بین شهری به ایسنا گفته بود در حالیکه دو سال پیش حدود ۱۵ هزار و ۵۰۰ دستگاه اتوبوس سالانه وجود داشته، حالا به ۶۵۰۰ دستگاه رسیده و بنابراین در همه شهرها سرویس کمتر شده است.
منبع:

1402/05/03
08:18:53
5.0 / 5
331
تگهای خبر: دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
لینک دوستان شاپ
شاپ SHAAP