گامی در جهت توانمندسازی و شناسایی افراد و دانشجویان متخصص؛

ایجاد هسته های کسب وکاری یا فناور جهت حل نیازهای صنعتی در کمپ کسب و کار یونش

ایجاد هسته های کسب وکاری یا فناور جهت حل نیازهای صنعتی در کمپ کسب و کار یونش

به گزارش شاپ، کمپ کسب و کار یونش با هدف توانمندسازی و شناسایی افراد و دانشجویان متخصص جهت راه اندازی هسته های کسب و کاری یا فناور جهت حل نیازهای صنعتی احصاءشده، توسط سازمان تجاری سازی فناوری و اقتصاد دانش بنیان جهاد دانشگاهی علم و صنعت برگزار می گردد.


به گزارش شاپ به نقل از ایسنا، در این کمپ که دو ماه به طول خواهید انجامید، دانشجویان در دو فاز اجرایی، با شرکت در کارگاه هایی چون تفکر سیستمی، حل خلاق مساله و ارزش آفرینی در کسب و کار، مدل کسب و کار و تجاری سازی، مدیریت پروژه استارتاپی، تیم سازی و انجام پروژه های کاربردی و عملیاتی، راهبری یک کسب و کار شبیه سازی شده، مهارت های اولیه و بنیادین کسب و کار را فرا خواهند گرفت.
به نقل از روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی علم و صنعت، تمامی دانشجویان رشته های فنی و مهندسی و مدیریت استان تهران، می توانند برای ثبت نام بمناسبت روز ملی صنعت، معدن و تجارت از تخفیف ویژه بهره مند شوند.
در مجموعه جهاددانشگاهی تلاش بر آن است که بر مبنای توانمندی های افراد کارآفرینی، کسب وکارهایی با محوریت پروژه ها و طرح های صنعتی احصاءشده از بنگاه های تولیدی، شکل گیرد و تا زمان رسیدن به یک کسب و کار پایدار از آنان حمایت شود.
علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های ۷۷۲۲۹۴۳۴ – ۰۹۳۰۷۷۵۶۱۳۴ تماس بگیرند.
منبع:

1402/04/09
14:04:57
5.0 / 5
260
تگهای خبر: ارز , تولید , ثبت نام , دانشجو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴