مدیرعامل بانك تجارت در اجلاس مدیران عامل شركت های پتروشیمی:

افتخار داریم بانک تجارت را بانک صنعت پتروشیمی بدانیم

افتخار داریم بانک تجارت را بانک صنعت پتروشیمی بدانیم

به گزارش شاپ، مدیرعامل بانک تجارت، در سی و دومین اجلاس مدیران عامل شرکتهای پتروشیمی کشور، خدمت رسانی این بانک به صنعت پتروشیمی را سبب افتخار دانست.به گزارش شاپ به نقل از روابط عمومی بانک تجارت، هادی اخلاقی فیض آثار، در جریان این اجلاس که در مجتمع شهدای سلامت مشهد برگزار گردید، ضمن تشریح کارهای بانک تجارت و برنامه های آن برای بسط تعامل با فعالان صنعت پتروشیمی، از فعالان این صنعت به واسطه تاثیر انکارناپذیر آنها در رشد تولید قدردانی نمود و اظهار داشت: این اجلاس می تواند نقطه عطفی برای تعمیق و توسعه همکاری بانک تجارت با فعالان این صنعت مهم باشد.
مدیرعامل بانک تجارت با اشاره به پیشینه همکاری این بانک با فعالان صنعت نفت و پتروشیمی اشاره کرد: تأسیس شعبه شرکت نفت در سال ۱۳۲۸ و شعبه پتروشیمی در سال ۱۳۶۲ نقطه شروع تعامل بانک با صنعت نفت، پتروشیمی و در مجموع حوزه انرژی در کشور بود.
وی اضافه کرد: حالا بانک تجارت با ۱۷ شعبه و ۲۳ باجه تخصصی در حوزه پتروشیمی، سهم بزرگی از مبادلات بانکی حوزه پتروشیمی را به خود اختصاص داده و بعنوان بانکی پیشرو در شناخت نیازها و عرضه خدمات مناسب به این بخش شناخته می شود.
مدیرعامل بانک تجارت افزود: حوزه بانکداری شرکتی بانک تجارت، با ساختار و فرآیندهای تخصصی، تلاش دارد با طراحی مدلهای متنوع تأمین مالی، بیشتر از پیش در امتداد پاسخگویی به نیازهای صنایع پتروشیمی قدم بردارد.
اخلاقی با اعلان اینکه صنعت پتروشیمی، صنعتی راهبردی و ملی شمرده می شود اشاره کرد: بانک تجارت در استراتژی های کلان خود برای صنعت پتروشیمی، اولویت نخست را بر ارتقا بیشتر سهم بانک از این صنعت قرار داده و درصدد است با تکمیل و توسعه سبد خدمات بانکی و مالی و عرضه خدمات به همه فعالان زنجیره تأمین پتروشیمی از تولیدکنندگان خوراک تا خریداران محصولات پتروشیمی این تعامل را روز به روز گسترش دهد.
وی در ادامه با اشاره به این که خدمات بانک تجارت برای صنعت پتروشیمی محدود به تسهیلات و تأمین مالی نیست اشاره کرد: بانک تجارت در چارچوب راه اندازی سامانه فروش محصولات پتروشیمی در بورس کالا، خدمات الکترونیک، اینترنت بانک مشتریان حقوقی، کارت گروهی، کارت های چند منظوره و خدمات منحصر به فرد برای کارکنان مجموعه های بزرگ پتروشیمی هم افتخار خدمت به این صنعت مهم را دارد.
اخلاقی با یادآوری نقش بانک تجارت در توسعه صنعت پتروشیمی خاطرنشان ساخت: نظام بانکی بعنوان پیشران اقتصادی و یکی از بخش های مهم برای توسعه صنعت پتروشیمی بوده و جای خرسندی دارد که در این میان بانک تجارت بعنوان بانکی سرآمد در این زمینه مطرح و شناخته می شود.
مدیرعامل بانک تجارت در انتها با بیان این که این بانک آماده هرگونه همکاری با شرکتهای پتروشیمی است، گفت: بانک تجارت می تواند با بهره گیری از ابزارهای نوین مالی، این صنعت پرافتخار را در طرح های توسعه ای یاری کند


منبع:

1402/04/07
19:24:12
5.0 / 5
329
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
لینک دوستان شاپ
شاپ SHAAP