حسابداران برتر عرضه دهنده کتاب ها و نرم افزارهای حسابداری

حسابداران برتر عرضه دهنده کتاب ها و نرم افزارهای حسابداری

به گزارش شاپ، مجموعه حسابداران برتر فعالیت خویش را از سال ۱۳۸۴ و با استفاده از نرم افزارهای فضای مجازی در جهت پاسخگویی به سؤالات علاقه مندان به رشته حسابداری و تبادل اطلاعات در این حرفه شروع کرده است.به گزارش شاپ به نقل از مهر، مجموعه حسابداران برتر، با مدیریت آرمین علیزاده فعالیت خویش را از سال ۱۳۸۴ و با استفاده از نرم افزارهای فضای مجازی در جهت پاسخگویی به سوالات علاقه مندان به رشته حسابداری و تبادل اطلاعات در این حرفه، آغاز نموده است.
سپس با برگزاری سمینارها در کل کشور و تألیف کتب راهنمای جامع دادرسی مالیاتی، راهنمای جامع حسابداری پیمانکاری، قانون مالیات های مستقیم، ارزش افزوده و قانون پایانه های فروشگاهی، راهنمای جامع معاملات فصلی قدم قابل ملاحظه ای در جهت ارتقا دانش حرفه حسابداری برداشته است.

این مجموعه در زمینه مالی و مالیاتی شامل مشاوره مالیاتی و مالی به شرکتهای کوچک و بزرگ، تدریس مالیاتی، پروژه های حسابداری و … فعالیت خویش را گسترش داده و نیازهای در رابطه با مبحث مالی و مالیاتی شرکت ها و اشخاص را مرتفع نموده است.
حسابداران برتر امیدوار است با ادامه این مسیر، بتواند گام بزرگی در جهت رشد و شکوفایی اشخاص حقیقی و حقوقی که به این مجموعه اعتماد می کنند بردارد.
نرم افزار واسط سامانه مودیان
با تهیه نرم افزار واسط مودیان حسابداران برتر می توانید از امکانات زیر بهره مند شوید.
۱. فعالسازی نرم افزار و ارسال صورتحساب در همان لحظه خرید.
۲. امکان صدور صورت حساب ابطالی
۳. امکان صدور صورت حساب اصلاحی
۴. امکان صدور صورت حساب صادرات
۵. وجود کانال تلگرامی به روز و حرفه ای جهت پیشگیری از خطا
۶. مطالب آموزشی در سایت
۷. وجود کنترل های مالیاتی در نرم افزارجهت پیشگیری از خطای کاربران
۸. عدم وجود احتیاج به نرم افزار حسابداری
۹. امکان ایمپورت اکسل در نرم افزار
۱۰. پشتیبانی قوی جهت نصب، آموزش، راه اندازی و پاسخ گویی به سوالات کاربران
۱۱. امکان پرینت صورتحساب
۱۲. سرعت بالا در درج کارپوشه حداکثر ظرف یک دقیقه
۱۳. قابلیت ارسال صورتحساب با تلفن همراه
نحوه اتصال به سامانه مودیان در نرم افزار واسط حسابداران برتر
اولین گام جهت ارسال صورتحساب به کارپوشه سامانه مودیان و دریافت کد ۲۲ رقمی منحصر به فرد مالیاتی دریافت سه کلید عمومی ( public key)، کلید خصوصی (private key) و کلید csr است.
برای دریافت این سه کلید باید به سایت hesabdaranbartar.com مراجعه کرده و وارد منو سامانه مودیان شویم در این منو همه راهنمایی های لازم وجود داشته و شما برای هر سوال خود می توانید پاسخ لازمه را دریافت نمائید.
در قسمت سامانه مودیان سایت حسابداران برتر گزینه کلید عمومی، خصوصی و csr را انتخاب نمائید و برای دریافت سه کلید اطلاعات زیر را تکمیل نمائید.
نام شرکت به انگلیسی
نام شرکت به فارسی
شناسه ملی نکته ای که باید توجه نمود با عنایت به باعث دستورالعمل به شماره ۲۳۰/۳۳۸۹۹/ د تاریخ ۲۹/‏۰۷/‏۱۳۹۹‬ دیگر کد اقتصادی قدیمی ۴۱۱ حذف شده و کد اقتصادی اشخاص حقوقی همان شناسه ملی است.
آدرس پست الکترونیکی
پس از ورود اطلاعات دکمه صدور را زده و خروجی هر سه کلید را از راه زدن دکمه دریافت csr و دریافت کلید خصوصی و دریافت فایل کلید عمومی دانلود نموده و در یک فولدر قرار می دهیم.
در این قسمت کار به اتمام رسیده و سه کلید را دریافت نموده ایم.
نکات مهم در هنگام دریافت سه کلید عمومی، خصوصی و Csr
این سه کلید با هم باید دریافت شود و هر سه کلید عمومی، خصوصی و csr هم زمان با هم کار می کنند. اگر کاربر این سه کلید را به صورت مجزا دریافت نماید نمی تواند در هنگام صدور صورتحساب الکترونیکی به سامانه مودیان که به باعث قانون پایانه فروشگاهی الزامی است ارسال نماید. در صورت عدم رعایت این مورد درگاه الکترونیکی سامانه مودیان فرد را نشناخته و اجاره ورود اطلاعات را نخواهد داد.
افرادی که توکن سخت افزاری دریافت نموده اند به علت این که نمی توانند خروجی کلید خصوصی را از توکن خود دریافت نمایند عملاً قادر به ارسال صورتحساب نخواهند بود.
افرادی که گواهی مهر سازمانی را از سایت gica.irکه (اصطلاحاً به این شرکت شرکتهای میانی هم گفته می شود)دریافت نموده اند به علت این که نمی توانند خروجی کلید خصوصی را از گواهی مهر سازمانی خود دریافت نمایند عملاً قادر به ارسال صورتحساب نخواهند بود.
در حال حاضر به توجه به این که سازمان امور مالیاتی بدون گواهی مهر سازمانی و یا توکن هم صورتحساب ها رو مورد پذیرش قرار می دهد شما می توانید فقط با روش گفته شده بدون دریافت توکن و گواهی مهر سازمانی با نرم افزار حسابداری خود یا نرم افزار واسط حسابداران برتر مبادرت به ارسال صورت حساب نموده و کد ۲۲ رقمی منحصر به فرد مالیاتی خویش را دریافت نموده و آنرا در کارپوشه خود مشاهده نمایید.
آشنایی باکارکرد هر یک از این سه کلید
کلید عمومی (public key)
جهت دریافت شناسه یکتا حافظه مالیاتی است.
کلید csr
در صورتی که نیاز باشد و یا در آینده سازمان امور مالیاتی ارسال صورتحساب به کارپوشه را منوط به دریافت گواهی مهر سازمانی نماید می توانیم از کلید csr در سایت شرکتهای میانی به آدرس gica.ir مبادرت به دریافت گواهی مهر سازمانی csr نمایید.
کلید خصوصی
جهت ارسال صورتحساب از راه نرم افزار واسط حسابداران برتر در بخش تعریف شرکت باید این فایل بارگزاری شود. در غیر اینصورت هیچ نرم افزاری قابلیت ارسال صورتحساب را نخواهد داشت.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

1402/04/04
08:53:46
5.0 / 5
336
تگهای خبر: آموزش , ارز , تلگرام , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
شاپ SHAAP