استاندار مطرح كرد:

اعطای ۵۰۰ میلیارد تومان سرمایه به صادرکنندگان لرستان

اعطای ۵۰۰ میلیارد تومان سرمایه به صادرکنندگان لرستان

به گزارش شاپ، لرستان استاندار لرستان اظهار داشت: بانک توسعه صادرات استان بالغ بر ۵۰۰ میلیارد تومان سرمایه در اختیار واحدهای صادر کننده قرار داده است.


فرهاد زیویار بیست و هشتم خردادماه در حاشیه جلسه صادرات غیرنفتی لرستان و در جمع خبرنگاران اظهار نمود: بانک توسعه صادرات استان بالغ بر ۵۰۰ میلیارد تومان سرمایه در اختیار واحدهای صادر کننده قرار داده است.
وی ادامه داد: انتظار می رود کمیسیون های تخصصی اتاق بازرگانی لرستان در حوزه صادرات محصولات تولیدی استان فعال تر برخورد کنند.
زیویار خاطرنشان کرد: بحث دیگر این جلسه شکل گیری مؤثرتر شرکتهای صادرات محور بود که بنا شد صمت لرستان پیگیری و مجوزهای لازم را فراهم آورد.
استاندار لرستان اضافه کرد: لحاظ کردن صادرات خارجی بعضی از واحدهای تولیدی استان مانند پتروشیمی که در گمرک ثبت نمی شوند می تواند به سبب جذب تسهیلات استان کمک نماید.
وی ضمن اشاره به این که ما از عراق سلیمانیه، بغداد، نجف و کشورهایی مانند روسیه و بلاروس درخواست برگزاری نمایشگاه داریم، بیان نمود: درحال مکاتبات اداری هستیم که می تواند قابلیت های استان را خارج از کشور معرفی کرده و این بستر را فراهم آورد سرمایه گذاران در استان حاضر شوند.
زیویار اضافه کرد: زمان برگزاری نمایشگاه بلاروس مردادماه تعیین شده است.1402/03/29
13:10:29
5.0 / 5
383
تگهای خبر: تولید , رنگ , سرمایه , صادرات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
شاپ SHAAP