علت شارژ نشدن ایرپاد معرفی چند راهکار موثر

علت شارژ نشدن ایرپاد معرفی چند راهکار موثر

شاپ: در ادامه چندین راه حل را برای شارژ کردن ایرپاد به شما معرفی خواهیم کرد.به گزارش تجاری خبرگزاری مهر، ایرپادها یکی از لوازم جانبی هستند که توسط شرکت اپل و برای جفت کردن با دستگاه های آیفون و آی پد طراحی شده اند. پس از اینکه شما ایرپاد خودرا با این دستگاهها جفت کردید، می توانید به فایل های صوتی و تصویری دیگر گوش دهید. پس از ارائه شدن، ایرپاد خیلی طرفدارهای زیادی پیدا کرد و کاربران با هر بار شارژ کردن آن، می توانند تا حدود چهار یا پنج ساعت به فایل های موسیقی گوش دهند.
در ابتدا میزان شارژ کیس ایرپاد خودرا بررسی کنید به طورکلی شما ایرپاد های خودرا با گذاشتن آنها در کیس ایرپاد شارژ می کنید. بنابراین، اگر کیس ایرپاد شما شارژ نداشته باشد شما نمی توانید ایرپادتان را شارژ کنید. برای اطلاع از میزان شارژ کیس ایرپاد و هر کدام از گوشیها از قسمت widgets افزونه batteries را اضافه کنید. با هر بار باز نگه داشتن در کیس وضعیت باتری ایرپاد را به شما نشان خواهد داد. دراین صورت می توانید بفهمید که آیا باتری کیس ایرپاد شما تمام شده یا میزان باتری آن پایین تر از ده درصد است. ایساج به عنوان فروشنده رسمی شارژ و بسته اینترنت اپراتورهای همراه در ایران با بیش از یک دهه تجربه آماده خدمات رسانی به همه است. شارژ کردن کیس ایرپاد هم پروسه ساده ای است. می توانید ایرپادها را در کیس آن بگذارید و اگر نخواستید کیس را به تنهایی شارژ کنید. یک رابط لایتنینگ را به انتهای کیس ایرپاد متصل کنید و انتهای دیگر این رابط را به یک پورت یو اس بی شارژر متصل کنید. زمانی که کیس ایرپاد شما شارژ شد چراغ روی کیس سبز رنگ می شود. نکته: اگر چراغ کیس بهر دلیلی هنگام شارژ روشن نمی گردد، حتما وضعیت پریز و کابل لایتنینگ خودرا بررسی کنید. اگر برای خرید شارژ بدنبال یک روش امن و مقرون بصرفه هستید، به وبسایت ایساج مراجعه کنید. از کجا بفهمم ایرپادم شارژ شده است؟ برای اینکه از کجا بفهمیم ایرپاد شارژ شده شما نخستین کاری که می توانید کنید این است که وضعیت خود کیس شارژ شده را بررسی کنید. زمانی که می خواهید ایرپادها را شارژ کنید آنها را در کیس شارژ ایرپاد قرار می دهید و در آنرا می بندید. در این زمان است که می توانید چراغ شارژ کردن ایرپاد را ببینید و ببینید که اصلاً ایرپاد شما درحال شارژ شدن هست یا خیر. درصورتی که چراغ زرد یا نارنجی بود این به این معنا است که هنوز کیس آن دارد شارژ می کند و اگر ایرپاد شما کاملاً شارژ شده باشد این چراغ به رنگ سبز خواهد بود. (برای خرید بسته اینترنت همراه هر روشی ایمن نیست. ایساج با ایجاد بستری امن، پشتیبانی ۲۴ ساعته و بیش از یک دهه تجربه، روشی قابل اطمینان است.) مشکل شارژ نشدن ایرپاد پرو علت شارژ نشدن یکی از گوشیهای ایرپاد یا دوتای آنها می تواند این باشد که شما شارژ ایرپادهای خودتان را بطور کامل خالی کرده اید. زمانی که چنین چیزی پیش می آید شما باید زمان خیلی بیشتری را صرف شارژ کردن آن کنید. در چنین مواردی بهتر است ایرپاد خودتان را بگذارید در طول شب کاملاً شارژ شود که از آن استفاده ای ندارید. به این صورت، شما از این اطمینان حاصل می کنید که ایرپاد تان کاملاً شارژ خواهد شد. یک علت برای شارژ نشدن کیس ایرپاد پرو شما شاید این باشد که در قسمت بیرونی پورت شارژ آن گرد و غبار جمع شده و این موجب می شود که وقتی که شما رابط را به آن متصل می کنید به خوبی نتواند کیس را شارژ کند. برای همین، شما باید مدام این قسمت را تمیز کنید. یکی از دلایلی که شارژ ایرپاد پرو نسبت به دو مدل پیشین ایرپاد زودتر تمام می شود این است که این نسل جدید ایرپاد از قابلیت noice cancelling پشتیبانی می کند. این توانایی به شما این امکان را می دهد که در فضاهای خیلی شلوغ و پر سر و صدا بدون هیچ صدای اضافه ای مکالمه تلفنی انجام دهید و موزیک گوش کنید.
ایرپاد سامسونگ تعدادی از کاربران بجای گوشی آیفون گوشی سامسونگ دارند و ایرپاد سامسونگ را جهت استفاده از تهیه کرده اند. اما تعدادی از آنها هم به این مشکل برمی خورند که چرا ایرپاد سامسونگ آنها شارژ نمی گردد. یک علت شارژ نشدن ایرپاد سامسونگ می تواند این باشد که ممکنست شما از هر شارژری برای شارژ کردن کیس تان استفاده کنید که توسط خود شرکت سامسونگ تأیید نشده است. یک علت دیگر می تواند این باشد که خود ایرپاد ممکنست لطمه دیده باشند. جهت بررسی و حل این مشکل باید این دو مسئله را بررسی کنید.
ایرپاد شیائومی در مورد علت شارژ نشدن ایرپاد شیائومی بسیاری از دلایلی که برای شارژ نشدن ایرپاد گوشیهای سامسونگ و آیفون وجود دارند اعمال می شوند. یکی از این علت ها می تواند این باشد که کیس ایرپاد شما سالم نیست. موقعی که شما ایرپاد را در کیس آن می گذارید تا شارژ شوند کیس ایرپاد چراغ پد شارژ وایرلسش روشن می شود و این نشان میدهد که کیس درحال شارژ کردن ایرپاد ها است. اگر شما دیدید که چراغ کیس ایرپاد روشن نشد، پس مشکل از کیس شما است نه ایرپاد. ایرپاد هایلو اگر شما از ایرپاد هایلو استفاده می کنید و می خواهید بفهمید که چرا شارژ ایرپاد زود تموم میشه یا علت شارژ نشدن ایرپاد هایلو چیست؟ یکی از دلیلهای معمول آن می تواند این باشد که شما به درستی آنرا در جایگاه شارژ کردن قرار نداده اید. تعدادی از هدفون ها بوسیله کابل شارژ نمی شوند و شما باید آنها را روی یک جایگاه شارژ کردن بگذارید. برای همین، اگر دیدید که ایرپاد هایلو با کیس شارژ نمی شود حتما آنرا در جایگاه مناسب خود قرار دهید.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

1401/12/26
23:44:23
5.0 / 5
360
تگهای خبر: اینترنت , خدمات , دستگاه , رنگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
لینک دوستان شاپ
شاپ SHAAP