وزیر راه و شهرسازی:

می خواهیم آورده متقاضیان را در مسکن ملی کاهش دهیم

می خواهیم آورده متقاضیان را در مسکن ملی کاهش دهیم

به گزارش شاپ، وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: با روش هایی در پی حل مشکل افزایش قیمت تمام شده واحدهای نهضت ملی مسکن هستیم تا آورده متقاضیان کاهش پیدا کند.


به گزارش شاپ به نقل از ایسنا، مهرداد بذرپاش در حاشیه افتتاح ۲۲۰۰ واحد مسکونی در شهر جدید هشتگرد اظهار داشت: تلاش می نماییم با روش های دیگری مشکل افزایش قیمت تمام شده واحدهای نهضت ملی مسکن را برطرف نماییم تا آورده مردم کاهش پیدا کند.
وی ادامه داد: نرخ سود تسهیلات ۲۳ درصد بود که با تاکید رییس جمهوری در حال کاهش سود وام ها هستیم و رییس جمهوری هم این سود را بالا می داند. دو روز گذشته هم در شورای پول و اعتبار روشی برای کاهش نرخ سود تسهیلات مطرح کردیم و قرار شد کمیته مربوطه نظر خودرا اعلام نماید.
وزیر راه و شهرسازی با تأکید بر این که نرخ بهره تسهیلات باید کاهش پیدا کند اظهار داشت: تصمیم قطعی دولت این است که پیش از پایان سال جاری موضوع سود به نتیجه برسد و درحال نهایی کردن روش آن هستیم.
بذرپاش بیان کرد: در قیمت تمام شده برای متقاضیان در آورده اولیه سختی هایی به وجود آمده و برای متقاضیانی که تحت پوششی نهادهای حمایتی هستند روش هایی برای کاهش قیمت تمام شده در نظر گرفته ایم.
وی با اعلان اینکه مترو هشتگرد به ظرفیت کامل خود نرسیده، اظهار داشت: شهرداری و استانداری درحال پیگیری برای حل این مشکل هستند و ظرفیت مترو هشتگرد باید به سه برابر افزایش پیدا کند.
منبع:

1401/12/18
17:31:36
5.0 / 5
415
تگهای خبر: شهرداری , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
لینک دوستان شاپ
شاپ SHAAP