در ساعات بیکاری تان مهارت بیاموزید و کسب درآمد کنید

در ساعات بیکاری تان مهارت بیاموزید و کسب درآمد کنید

شاپ: در این مطلب مقرر است به شما راهی برای کسب درآمد جانبی، از تدریس خصوصی باز نماییم تا هم خودتان خوب یاد بگیرید و هم به دیگران یاد بدهید.به گزارش تجاری خبرگزاری مهر، با ظهور و شیوع ویروس کرونا کلاس ها در سراسر دنیا به صورت کلاس آنلاین در حال برگزاری است که فرصت خوبی برای کسب مهارت و در نهایت کسب درآمد است. با مجازی شدن کلاس ها محدودیت رده سنی تا حدودی کمرنگ تر شد و فیلم های آموزشی و جزوات و بسته های آموزشی با ساعت ها آموزش بارها و بارها در دسترس هستند تا شما مهارت و درسی را به خوبی بیاموزید و بر همه مباحث آن تسلط کافی پیدا کنید.
بسیاری از دانشگاه های مطرح دنیا درصدد برآمدند تا دوره های مهم و کاربردی را بصورت رایگان عرضه کنند و در بعضی موارد با اختصاص درصدهای تخفیف فرصت ثبت نام را برای همه دانش آموزان در سراسر دنیا ایجاد کردند.
کانال ها و رسانه های اجتماعی بسیاری برای آموزش وجود دارد که در هر سطحی که باشید می توانید برای یادگیری اقدام کنید. در قدم اول باید بررسی کنید که به چه مهرتی علاقه دارید، یا در چه درسی خوب تر استعداد دارید، با آموزش های رایگان اولیه وارد همان مسیر شوید، شاید در کلاس های رایگان، حرفه ای نشوید برای اینکه که باید تجربه کنید، امتحان دهید، خودتان را در معرض استفاده از آن مهارت ببرید ولی در قدم های بعدی حتی خوب است مثلاً معلم خصوصی زبان بگیرید در کلاس آنلاین، درس را بهتر مسلط شوید، کلاس آنلاین به طور معمول قیمت مناسب تری به نسبت کلاس های حضوری یا تدریس خصوصی حضوری دارد.
والدین شما زمان تحصیل به آسانی برای کسب نمره بهتر شما بطورمثال برای درس ریاضی برای شما معلم خصوصی ریاضی می گرفتند، حالا لازم است برای مهارتهای اضافی و کاربردی و شغلی گاهی هم همین مسیر آموزش را طی کنید.
سایت استاد سلام تلاش نموده است بازار کار آزاد و رقابتی در تدریس بوجود آورد تا شما با قیمت های متنوع و نوشتن سابقه کاری و مهارتی خود حتی در حد ابتدایی بتوانید شاگرد جذب کنید. حتی اگر این میزان درآمد کم باشد و یا درحد یک پول توجیبی باشد.
شناخت ارزش دارایی ها و به کسب درآمد از بازر آزاد در این نوع پلت فرم ها شما را برای جدال های رقابت بازارهای بزرگ تر آماده می کند. تا آن زمان که از آموخته های خود نتوان در زندگی روزمره استفاده های باارزش داشت آن همه وقت، صرف درس خواندن چه فایده ای بدنبال دارد؟
با وجود شرایط اقتصادی اقشار مختلف جامعه همه اعضای خانواده موظف می باشند تا با همدلی بتوانند امرار معاش کنند و روزگار را بگذرانند در همین دانشجوها و تازه کارها نیز می توانند با مهارت اندوزی و کسب درآمد هرچند ناچیز تا حدودی در این مسئولیت خانوادگی سهیم باشند. چه بهتر که یک حرفه را به درستی بیاموزند.
سعی کنید بعد از اتمام درس هایتان مهارتهایی مانند مکالمه روان به زبان انگلیسی، برنامه نویسی (انواع مختلف با مشورت حرفه ای ها)، ورزش هایی مثل یوگا پینگ پونگ، نرم افزاری مانند اتوکد یا فتوشاپ را خوب، یاد بگیرید و حتی پروژه ای کار کنید و یا مسابقات جدی دهید تا از همان ابتدا خوب ماهر شوید.
با رعایت موارد بالا برای تدریس خیلی هم کم تجربه نخواهید بود و در کنار تحصیل و کسب مدارج بالاتر، کسب درآمد هم می کنید.
اما به عنوان یک تازه کار چگونه می توان در استادسلام کسب درآمد کرد؟
کسب درآمد به روش استادسلام
یکی از رسالت های بهادار استادسلام در کنار معرفی معلم خصوصی و پشتیبانی مدرسه آنلاین، برگزاری دوره های آموزشی است. دوره های آموزشی در رشته ها و مهارت های مختلف که دانش آموزان می توانند با ثبت نام در این دوره ها حرفه ای شوند و کم کم برای ورود به بازار کار آماده شوند. بطور مثال دوره های:
دوره آنلاین فتوشاپ
دوره آنلاین کوتاه کردن مو
دوره آنلاین زبان انگلیسی
دوره آنلاین تری دی مکس
دوره آنلاین بورس
و...
می توانند گزینه های خوبی برای ورود به بازار کار در اینده باشند. برای دروس عملی نیز پایمان را کمی فراتر گذاشتیم و تنها به آموزش شما فکر نکردیم بلکه برای دریافت مدرک نیز می توانید از این پس به روی ما حساب کنید. همین موضوع یکی از عواملی است که امروزه آموزشگاه های بسیاری درحال همکاری با استادسلام هستند. در حقیقت با داشتن یک زیر سایت در بستر سایت استاد سلام همچنان پرقدرت به مسیر خود ادامه می دهند.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

1401/10/25
14:33:10
5.0 / 5
643
تگهای خبر: آموزش , ارز , بازار , برنامه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
لینک دوستان شاپ
شاپ SHAAP