چطور با بهره گیری از زمین شوی صنعتی، محیط را نظافت کنیم؟

چطور با بهره گیری از زمین شوی صنعتی، محیط را نظافت کنیم؟

شاپ: شرکت های تولیدکننده دستگاه های نظافتی، برای پاسخ به انواع نیازهای نظافتی، دستگاهی مناسب طراحی و ساخته اند.به گزارش تجاری خبرگزاری مهر، نظافت محیط های صنعتی، یکی از الزاماتی است که شاید اهمیت آن مشخص نباشد. تنها از یک کارخانه تمیز می توان انتظار محصولی باکیفیت داشت. استفاده از دستگاه های نظافتی کوچک و خانگی، برای محیط های صنعتی کارایی نداشته بنا بر این یکی از با اهمیت ترین ارکان بخش صنعت، نظافت شمرده می شود.
شرکت های تولیدکننده دستگاه های نظافتی، برای پاسخ به انواع نیازهای نظافتی، دستگاهی مناسب طراحی و ساخته اند. موتور دستگاه های صنعتی قدرت بیشتری داشته و به همین دلیل برای محیط های وسیع بسیار مناسب می باشد.
یکی از مزایای استفاده از دستگاه های نوین نظافت صنعتی، کاهش هزینه تامین و نگهداری و همین طور نیروی کار است. از این دستگاهها به آسانی و با کمترین نیروی انسانی می توان استفاده نمود.
استفاده از زمین شوی صنعتی، سرعت و کیفیت نظافت را در محیط های صنعتی بالا می برد.
نظافت محیط های صنعتی
نظافت محیط به ویژه محیط های صنعتی، باید بصورت روزانه انجام گیرد. همانطور که قبلاً هم به این مساله اشاره شد، نظافت موجب افزایش کارایی دستگاه های صنعتی می شود.
با استفاده از دستگاه های نظافتی، می توان انواع آلودگی های محیط را از بین برد. این آلودگی ها ممکنست منشأ چربی داشته باشند که باز هم به آسانی و به سرعت از بین می روند.
یکی دیگر از مزایای دستگاه های صنعتی، امکان کار طولانی با آنها است. دسته بندی محصولات نظافت صنعتی به شکلی است که برای هر نیاز نظافتی دستگاهی مناسب طراحی شده است. تعدادی از دستگاه های نظافت صنعتی به شرح زیر است:
اسکرابر (زمین شوی)
جاروبرقی صنعتی
بخارشوی صنعتی
واترجت صنعتی
سوییپر صنعتی
فرش، مبل و موکت شوی صنعتی
حجم مخزن دستگاه های نظافت صنعتی در مقایسه با دستگاه های نظافت خانگی بسیار بیشتر است. بنا بر این باتوجه به حجم بیشتر آلودگی ها، مخزن بزرگ تر بوده و دیرتر پر می شود.
مواد شوینده صنعتی
در کنار استفاده از دستگاه های نظافت صنعتی، از مواد شوینده صنعتی هم می توان استفاده نمود. این دسته مواد شوینده، قدرت پاک کنندگی زیادی داشته و به آسانی می تواند لکه های چربی و بطور کلی آلودگی به وجود آمده در محیط های صنعتی را از بین برد.
اهمیت سلامت نیروی کار در محیط های صنعتی
سالم بودن نیروی کار، یکی از مواردی است که بسیار باید به آن توجه گردد. اگر فضا و محیط کار آلوده باشد، به سرعت کارکنان گرفتار بیماری شده و به دیگر افراد نیز انتقال می دهند.
استفاده مداوم از دستگاه های نظافت صنعتی، درصد انتقال بیماری را تا حد بسیار زیادی کم می کند. با بهره گیری از این دستگاهها، ضدعفونی هم امکان پذیر است.
به همین دلیل ریسک ابتلاء به بیماری بین کارمندان خیلی کم می شود. در فضاهای صنعتی آلودگی و گرد و غبار بسیار زیاد است. دستگاه های زمین شوی صنعتی این امکان را دارند که بر میزان گرد و غبار موجود در فضا تأثیر گذاشته و تا حد بسیار زیادی این آلودگی ها را بکاهد.
با کم شدن میزان گرد و غبار فضا، افرادی که به آلرژی و بیماریهای تنفسی مبتلا هستند، در معرض خطر کمتری قرار خواهند گرفت.
دلایل استفاده از دستگاه های نظافت صنعتی
زمان، اهمیت بسیار زیادی دارد. برای نظافت فضاهای وسیع صنعتی، استفاده از تی و جارو منطقی نیست. این وسایل موجب پخش شدن آلودگی های محیطی شده همین طور پس از تی کشیدن، زمین سر می شود و امکان زمین خوردن بالا می رود.
زمین شوی های صنعتی نیز مانند دیگر دستگاه های نظافتی، درجه و حالت های مختلفی دارند. کاربر می تواند باتوجه به نیاز خود، حالت و درجه تمیزی را مشخص نماید.
باتری های این دستگاهها جهت استفاده طولانی طراحی شده و اگر منبع انرژی آنها برق باشد، کم مصرف هستند که در کاهش هزینه ها بسیار تأثیر می گذارد.
عموماً دستگاه های نظافت صنعتی، کاربری راحتی داشته و خدمات بعد از فروش و پشتیبانی این دستگاهها، استفاده از آنها را به امری منطقی بدل کرده است.
طراحی این وسایل جانبی این دستگاهها به شکلی است که به آسانی در فضا حرکت کرده و توان نظافت فضاهای با دسترسی سخت را امکان پذیر می کند.
مزایای استفاده از دستگاه های نظافت صنعتی
کاهش هزینه نیروی کار
شاید هزینه خرید زمین شوی صنعتی بالا باشد، اما کارایی دستگاه به شکلی است که با هیچ تی و جارویی نمی توان به این درجه از پاکیزگی رسید.
سرعت نظافت دستگاه های صنعتی بسیار بالاتر از وسایل سنتی نظافتی است. کارایی دستگاه بسیار آسان بوده و تنها با فشردن یک دکمه، به راه می افتد.
میزان تمیزی
درصد پاک کنندگی دستگاه های تخصصی صنعتی، بسیار بالاتر از استفاده از وسایل سنتی نظافت بوده بنا بر این ریسک بیماری نیز کاسته می شود.
علاوه بر آن، زمین شوی با بهره گیری از مواد شوینده فضاهای صنعتی را تمیز می کند اما رطوبت و آب اضافی از کف زمین جمع می شود و بلافاصله می توان از محیط استفاده نمود.
نظافتی سریع و بی صدا
با استفاده از زمین شوی و اسکرابر صنعتی می توان نظافتی سریع و بی صدا داشت. کارکرد این دستگاهها به قدری بی صدا است که، نظافت حین کار را امکان پذیر کرده و اخلالی در کار ایجاد نمی نماید.
دستگاه هایی، دوستدار محیط زیست
در مقایسه با دستگاه های نظافتی، استفاده از زمین شوی و اسکرابرهای صنعتی از آب و برق به حداقل میزان خود رسیده است.
این دستگاهها از تازه ترین تکنولوژی های سازگار با محیط زیست بهره برده و بالاترین درصد پاکیزگی را ممکن می کند.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

1401/10/21
08:33:45
5.0 / 5
404
تگهای خبر: آلرژی , انرژی , بیماری , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳