گیلانی:

دولت پاسخ دهد ایجاد اشتغال و مسکن یک میلیونی چه شد؟

دولت پاسخ دهد ایجاد اشتغال و مسکن یک میلیونی چه شد؟

به گزارش شاپ، نماینده مردم شوشتر در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: دولت پاسخ دهد که ایجاد اشتغال برای یک میلیون نفر و راه اندازی یک میلیون واحد مسکونی در یک سال چه شد؟


به گزارش شاپ به نقل از ایسنا، سهراب گیلانی در نطق میان دستور خود در جلسه علنی امروز سه شنبه (۸ آذرماه) مجلس شورای اسلامی بیان نمود: آمریکا تابحال هیچگاه به تنهایی قادر به رویارویی با شما نبوده و نیست، بلکه در تمام صحنه ها و میادین با همپیمانان منطقه ای و فرامنطقه ای خود ضد شما جنگیده است. در جنگ تحمیلی با ۳۶ کشور، در تحریم با ۱۵ کشور، در برجام با ۶ کشور، در فتنه اخیر با ۷ کشور به مصاف ایران آمد، ولی شکست خورد.
وی در سفارش به جوان کشور اظهار داشت: بدانید دشمنان ایران آمریکا، انگلیس و صهیونیست ها هستند، آنها را خوب بشناسید و نگذارید خانه امن ما ایران را تضعیف کنند. وحدت ملی را تقویت کنید و فرهنگ با اصالت ایرانی- اسلامی را با افتخار حفظ کنید، چون که آینده ایران از آن شما جوانان این کشور است.
عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی در ادامه خطاب به وزیر جهاد کشاورزی، اظهار داشت: با توجه بیشتری در تأمین و پرداخت وام و تجهیزات کشاورزی و سوخت اقدام کنید. افزایش قیمت آب بها و نهاده های دامی و کشاورزی توجیه ندارد. سهم نهاده ها را بیشتر کنید و برای خرید بموقع محصولات کشاورزی و پرداخت پول آنها و کمک به صادرات را برنامه ریزی و با شفافیت کنید. همینطور پرداخت پول کلزاکاران خوزستان را سرعت بخشید چون که این عدم پرداخت از مصادیق ترک فعل است.
دولت پاسخ دهد ایجاد اشتغال برای یک میلیون نفر و راه اندازی یک میلیون واحد مسکونی در یک سال چه شد؟ گرانی سبد معیشت، درمان، اجاره بهای مسکن و خودرو چرا متوقف نمی شود؟ آنرا مدیریت کنید. آیا مردم خواهند شنید که بالاخره فلان کالا دو درصد کاهش پیدا کرد؟گیلانی همینطور به وزیر آموزش و پرورش هم تذکر داد و اظهار داشت: چرا صدا و خواسته های بحق معلمین پیش دبستانی، نهضتی، حق التدریسی ها و... را نمی شنوید؟ باید به مشکلات آنها رسیدگی کرده و تأمین کمبود معلم را با آنها جبران کنید.
وی از کمیسیون آموزش مجلس خواست که به طرح سوالات نمایندگان از وزیر آموزش و پروش سرعت داده و اقدام نمایند و بی توجهی را پایان دهند.
نماینده مردم شوشتر اظهار داشت: دولت پاسخ دهد ایجاد اشتغال برای یک میلیون نفر و راه اندازی یک میلیون واحد مسکونی در یک سال چه شد؟ گرانی سبد معیشت، درمان، اجاره بهای مسکن و خودرو چرا متوقف نمی شود؟ آنرا مدیریت کنید. آیا مردم خواهند شنید که بالاخره فلان کالا دو درصد کاهش پیدا کرد؟
گیلانی همینطور از دولت و صداوسیما خواست تا پهنای فضای مجازی را فراگیر و پرسرعت کنند و در محتواسازی اهتمام ورزند.
عضو مجمع نمایندگان استان خوزستان تصریح کرد: از استاندار و معاونین و مدیران کل راه و شهرسازی حمل و نقل جاده ای، کشاورزی، جهاد نصر، آبفا و... سازمان آب و برق آبفا مدیریت مدارس و... انتظار می رود در اجرای پروژه های توافق شده برای شوشتر و گتوند که اکثرا پیشرفت فیزیکی دارند و با تشکیل جلسات مختلف با وزرا و مسئولین استانی پیگیری های لازم را داشته ایم و اعتبارات آنها تأمین شده، تسریع نمایند.
او در آخر اظهار داشت: مردم خوزستان از ستاد کل نیروهای مسلح انتظار دارند هر چه سریع تر استان خوزستان بعنوان منطقه جنگی معرفی شود.
منبع:

1401/09/08
15:15:03
5.0 / 5
712
تگهای خبر: آموزش , انرژی , برنامه , درمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
لینک دوستان شاپ
شاپ SHAAP