پیش ثبت نام فروش نقدی در طرح جایگزینی خودرو های فرسوده غیرتاکسی

پیش ثبت نام فروش نقدی در طرح جایگزینی خودرو های فرسوده غیرتاکسی

شاپ: بهمن موتور امکان پیش ثبت نام یک دستگاه از محصولات این شرکت را در قالب طرح جایگزینی خودرو های فرسوده را فراهم نموده است.


به گزارش شاپ به نقل از روابط عمومی گروه بهمن، ثبت نام در این طرح بصورت نقدی و آنلاین است که متقاضیان این امکان را دارند تا از ساعت ۱۰ بامداد روز سه شنبه ۱۴۰۱/۰۸/۰۳ لغایت تا پایان روز جمعه مورخ ۱۴۰۱/۰۸/۰۶ بوسیله پورتال جامع ایرانی کار http: //Bahman.iranecar.com اقدام نمایند. در این طرح فیدلیتی پرایم تیپ ۱ (۵ نفره) و فیدلیتی تی پ۲ ( ۷ نفره)، ون باری اینرودز، وانت کارا تک کابین تی پ۴ و وانت کارا دو کابین تی پ۴ عرضه شده است.
در این طرح هر کدملی مجاز به ثبت نام برای یک خودرو و یک دستگاه خودرو است. قیمت محصولات مندرج در جول فوق برای منتخبین طرح جایگزینی خودرو های فرسوده، بعد از مجاز شدن متقاضی از طرف مراجع ذی صلاح و انجام پروسه اسقاط خودروی فرسوده و در زمان وایز وجه و برمبنای قیمت مصوب ورز لحاظ خواهد شد. متقاضیان این طرح لازم است بمنظور آگاهی کامل از شرایط شرکت در این طرح مفاد این بخشنامه را مطالعه کنند. تحویل این خودرو ها ۳۰ روز کاری بعد از واریز وجه و تکمیل پرونده است.


منبع:

1401/08/06
14:07:12
5.0 / 5
496
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
شاپ SHAAP