مدیرعامل بنادر و دریانوردی:

بندر چمخاله موقعیت خوبی برای مسافرت های دریایی است

بندر چمخاله موقعیت خوبی برای مسافرت های دریایی است

به گزارش شاپ، از گیلان مدیرعامل بنادر و دریانوردی، با تأکید بر لزوم ورود بخش خصوصی در زمینه شناورهای دریایی، عنوان کرد: بندر چمخاله موقعیت خوبی برای تردد و مسافرت های دریایی دارد.


علی اکبر صفایی در حاشیه بازدید از بندر چمخاله، در گفت و گو با ایسنا با اشاره به پیشرفت خوب پروژه مذکور، اظهار داشت: پروژه بندر چمخاله دارای پیشرفت ۷۰ درصدی است که از برنامه زمان بندی جلوتر است.
وی با اعلان اینکه سازمان بنادر و دریانوردی زیرساخت های لازم را جهت بهره برداری از بندر چمخاله فراهم می آورد، اضافه کرد: از فرماندار و نماینده شهرستان لنگرود در مجلس انتظار داریم برای تکمیل روساخت های این بندر از بخش خصوصی کمک بگیرند.
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با تأکید بر لزوم ورود بخش خصوصی در زمینه شناورهای دریایی، عنوان کرد: بندر چمخاله موقعیت خوبی برای تردد و مسافرت های دریایی دارد.
صفایی با اشاره به زیبایی های طبیعی ساحل چمخاله، اشاره کرد: همزمان با زیرساخت ها روبناها هم توسط بخش خصوصی سرعت بگیرد تا بتوانیم این فضای بسیار عالی و زیبا از دریا و ساحل را در اختیار مردم قرار دهیم.
وی همین طور از اختصاص بیش از ۲۰ هزار میلیارد تومان اعتبار در بخش بنادر و دریانوردی کشور طی سال جاری آگاهی داد.
محمدرضا جلالی، فرماندار شهرستان لنگرود در حاشیه این بازید نیز هدف از راه اندازی بندر چمخاله را توسعه گردشگری دریایی دانست و افزود: لنگرود از امتیاز ساحل برخوردارست و می توانیم گردشگری دریایی را در استان توسعه دهیم.
وی با اعلان اینکه بندر گردشگری دریایی چمخاله سال ۱۴۰۲ به بهره برداری می رسد، اشاره کرد: خواهان حضور سرمایه گذاران بخش گردشگری و دریانوردی هستیم تا زمینه بهره مندی علاقمندان گردشگری دریایی و ساحلی را فراهم نماییم.




منبع:

1401/06/24
10:30:36
5.0 / 5
643
تگهای خبر: برنامه , زیبایی , سرمایه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
لینک دوستان شاپ
شاپ SHAAP