فهرست دفاتر فروش بلیت اربعین

فهرست دفاتر فروش بلیت اربعین

به گزارش شاپ، معاون هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی کشوری اظهار داشت: تهیه بلیت پروازهای اربعین خارج از سایت رسمی شرکتهای هواپیمایی مورد تایید نیست و مسافران در هنگام خروج از کشور با مشکل مواجه خواهند شد.


به گزارش شاپ به نقل از ایسنا، فروش بلیت های هواپیما برای زائرین اربعین از روز شنبه آغاز شد، اما به علت تقاضای زیاد و اختلال در سیستم های فنی سامانه های فروش شرکتهای هواپیمایی در ساعات ابتدایی، خیلی از متقاضیان نتوانستند بلیت تهیه کنند و خریداری بلیت را به روزهای آینده موکول کردند.
در این خصوص طبق اعلام سازمان هواپیمایی کشوری، حسن خوشخو -معاون هوانوردی و امور بین الملل این سازمان اظهار داشت: شنیده ها از آن حکایت می کند بلیت هایی که به صورت گروهی از ایرلاین ها خریداری شده، با سوءاستفاده به صورت تکی به مردم فروخته می شود ازاین رو به مردم اعلام می نماییم که فقط از راه سایت های رسمی نسبت به تهیه بلیت اقدام نمایند. صحت بلیت هایی که خارج از سایت رسمی یا دفاتر فروش شرکتهای هواپیمایی خریداری شده باشد مورد تایید نیست و خریداران این بلیت ها موقع خروج از کشور با مشکل روبرو شده و از سوار شدن به پرواز ممانعت خواهد شد.
وی اظهار نمود: طبق آخرین آمارهای دریافتی، تابحال بیشتر از ۵۰ هزار بلیت رفت وبرگشت صادر شده که عموما در راه رفت بوده و بیشتر بلیت های دریافتی از راه سایت های فروش شرکت هواپیمایی خریداری شده است. تابحال مجوز هزار پرواز صادر شده و هر چقدر به روز اربعین نزدیک می شویم، تعداد پروازها افزایش خواهد یافت، به صورتی که در ایام نزدیک اربعین به روزانه ۷۰ پرواز هم خواهد رسید.
معاون هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی کشوری اظهار داشت: بر مبنای برنامه ریزی های صورت گرفته، برای ایجاد تسهیلات و رفع مشکلات پروازها، فردا تیمی به همراه رئیس سازمان هواپیمایی کشوری به عراق سفر خواهند کرد. همینطور درصورتیکه تست پی سی آر مسافران با مشکل مواجه باشد، در عراق مسافران ملزم به تکرار تست می شوند.
سازمان هواپیمایی کشوری موکدا اعلام نمود سایت چارتر ۷۲۴ و پرواز ۲۴ دارای مجوز از سازمان هواپیمایی کشوری نبوده و درصورت خرید بلیت توسط متقاضیان هیچ مسئولیتی متوجه این سازمان نخواهد بود. این سازمان همینطور فهرست سایت ها و دفاتر فروش شرکتهای هواپیمایی در پروازهای اربعین را در وبسایت خود قرار داد که به شرح زیر است:

1401/06/15
11:06:16
5.0 / 5
723
تگهای خبر: برنامه , سایت , سیستم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
لینک دوستان شاپ
شاپ SHAAP