کرونا حقوق کارکنان یکی از بزرگترین ایرلاین ها را افزایش داد

کرونا حقوق کارکنان یکی از بزرگترین ایرلاین ها را افزایش داد

به گزارش شاپ، کارکنان بریتیش ایرویز بعد از کاهش قابل توجه مشاغل ناشی از همه گیری ویروس کرونا، ۱۳ درصد افزایش حقوق دریافت خواهند کرد.


به گزارش شاپ به نقل از ایسنا و به نقل از ترکیش، توافق شرکت هواپیمایی و اتحادیه یونیت شامل بیشتر از ۱۶هزار کارمند از خدمه کابین گرفته تا افراد مسئول جابجایی بار و مهندسان است.
شارون گراهام، دبیر کل یونیت اظهار داشت: «بریتیش ایرویز مجبور شد تا افزایش دستمزد را برای جبران کاهش دستمزدهای متحمل شده در طول همه گیری اعلام کند».
یونیت اظهار داشت: با عنایت به رفتار خصمانه ای که در طول همه گیری انجام شد، هنوز راهی برای اعتماد مجدد کارگران بریتیش ایرویز به این شرکت وجود دارد. بار دیگر، تمرکز یونیت بر بهبود مشاغل، حقوق و شرایط مطلوب برای اعضاء است.
کارکنان بریتیش ایرویز، یونیت را تهدید کرده بودند که در صورت عدم توجه شرکت هواپیمایی بریتیش ایرویز به پیشنهادات آنان، اعتصاب خواهند کرد. با این وجود، در ماه جولای، اتحادیه طی توافقی با بریتیش ایرویز از اقدام صنعتی جلوگیری کرد.
بر طبق این توافق، افزایش دستمزد به چند بخش تقسیم می شود به صورتی که کارگران در ماه آگوست مبلغی به ارزش پنج درصد از دستمزد خویش را دریافت می کنند، یک افزایش تلفیقی پنج درصدی در ماه سپتامبر و یک افزایش تلفیقی دیگر هم در ماه دسامبر خواهند داشت.
در طول همه گیری، کارگران شاغل در بخش هوانوردی به علت زمین گیر شدن انبوه پروازها ناشی از قرنطینه های پیاپی، شاهد کاهش شدید مشاغل خود بودند.
منبع:

1401/05/26
10:13:42
5.0 / 5
518
تگهای خبر: ارز , صنعت , ویروس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
لینک دوستان شاپ
شاپ SHAAP