نرم افزار مدیریت داروخانه آرسن، همگام با طرح دارویار

نرم افزار مدیریت داروخانه آرسن، همگام با طرح دارویار

شاپ: با بهره گیری از نرم افزار مدیریت داروخانه آرسن که با طرح دارویار همگام شده، داروخانه ها شاهد راحتی مدیریت داروخانه، صرفه جویی در زمان و نیروی انسانی و تسهیل امور مدیریت داروخانه خواهند بود.به گزارش تجاری خبرگزاری مهر، با بهره گیری از نرم افزار مدیریت داروخانه آرسن که با طرح دارویار همگام شده است، داروخانه ها شاهد سهولت و راحتی مدیریت داروخانه، صرفه جویی در زمان و نیروی انسانی و همین طور تسهیل امور مدیریت داروخانه خواهند بود
به گزارش دوشنبه های دارویی، شرکت مهندسی تبیان، تولیدکننده نرم افزار آرسن و همین طور آرسن لایت، یعنی همان نرم افزاری که توسط داروسازان برای مدیریت امور داروخانه تهیه می شود و به خیلی از سامانه ها متصل است، در اقدامی جدید، سیستم خودرا با طرح دارویار همگام ساخت.
با آپدیت جدید، نرم افزار مدیریت داروخانه آرسن، تنها نرم افزاری است که داروخانه ها می توانند قیمت داروهای خودرا برمبنای قیمت های سامانه تیتک اصلاح کنند. در این خصوص داروخانه ها فقط باید در فرم مخصوص تیتک، قیمت های آزاد را بررسی و تایید کنند تا در بانک اطلاعاتی آنها همه قیمت ها به روز شود.
گفتنی است که در طرح دارویار، مرجع قیمت داروها، سامانه تیتک وزارت بهداشت است و همه داروخانه ها باید قیمت داروهای خودرا برمبنای آن به روز رسانی کنند.
با این آپدیت که در ایام اخیر در نرم افزار مدیریت داروخانه آرسن انجام شده است، در حقیقت آنچه که شاهد می باشیم آنست که هم اکنون نرم افزار آرسن با طرح دارویار تطابق دارد و داروخانه ها می توانند تمام اموری که در طرح دارویار مورد توجه است را بصورت مستقیم از داخل نرم افزار اعمال کنند. به این صورت علاوه بر سهولت و راحتی کار، صرفه جویی زمانی و نیروی انسانی نیز صورت می گیرد و کمک قابل توجهی به تسهیل امور مدیریت داروخانه انجام می شود.
بیمه سلامت
بیمه سلامت، طرح دارویار را در وب سرویس خود اجرائی کرده است و تغییرات وب سرویس این سازمان، در نرم افزار مدیریت داروخانه آرسن پیاده سازی شده است. این توانایی سبب می شود که داروخانه های تحت پوشش نرم افزار آرسن، نیاز به ثبت مجدد در سامانه تایید مربوطه نداشته باشند
خط مشی گروه مهندسی تبیان
گفتنی است برمبنای خط مشی مجموعه مهندسی تبیان، رضایتمندی مشتریان، یکی از اساسی ترین اهداف و برنامه های راهبردی شرکت تلقی می شود و در این راه تلاش می کند خودرا با تغییرات و رویدادهای حوزه داروخانه، تطبیق دهد و مناسب ترین خدمات را در دسترس داروسازان قرار دهد.
واقعیت این است که داروخانه ها به عنوان حلقه پایانی زنجیره دارویی کشور، نقش به سزایی در تامین سلامت جامعه دارند و به همین جهت تسهیل امور مدیریت داروخانه ها می تواند نقش تعیین کننده ای در کاهش بار مالی مدیریت داروخانه ها و همین طور ساده سازی فرآیندهای مختلف داشته باشد. بر این اساس گروه مهندسی تبیان تلاش خودرا بر این حوزه متمرکز کرده است و امیدوار است این مجموعه تلاش ها در نهایت منجر به ارتقای سلامت جامعه شود و در این راه دست همه فعالان این حوزه را به گرمی می فشارد.


1401/05/08
10:50:31
5.0 / 5
512
تگهای خبر: برنامه , بهداشت , تولید , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
شاپ SHAAP