همکاریهای دانش بنیان ایران و ایتالیا در صنعت قهوه

همکاریهای دانش بنیان ایران و ایتالیا در صنعت قهوه

شاپ: نخستین رویداد بین المللی رویکرد های دانش بنیان در صنعت قهوه ایران در تهران اجرا شد.به گزارش تجاری خبرگزاری مهر، همکاریهای علمی و تخصصی مشترک بین ایران و ایتالیا در تقویت رویکرد دانش محور برای توسعه محصولات و ماشین آلات صنعت قهوه و ماشین آلات مرتبط وارد فاز تازه ای شد.
محمد نظیفی فرد، دبیر علمی همایش و عضو هیات مدیره شرکت پرگاس تیراژه در این رویداد اظهار داشت: بخش خصوصی ایران درصدد تقویت ارتباطات اقتصادی کشورهای ایران و ایتالیا در زمینه راهبردی صنایع غذایی با رویکرد دانش محور و بهره گیری از ظرفیت های بالقوه و بالفعل کشور در تولید محصولات و ماشین آلات صنعت قهوه، در رابطه با سرمایه گذاری هدفمند بخش خصوصی است.
وی درباب برگزاری این جلسه مشترک اضافه کرد: با مذاکرات انجام شده با برند قهوه فراتلی میلانو، ایران در آینده نزدیک به مرکز تولید و عرضه محصولات و ماشین آلات و همین طور هاب آموزشی تخصصی قهوه در خاورمیانه تبدیل می شود. بر این اساس، نماینده ایرانی این برند، علاوه بر طراحی مدل به روز و کارآمد برمبنای شرایط جدید اقتصادی جهان برای عرضه محصولات، تجهیزات و خدمات فنی به کشورهای منطقه، پروسه بومی سازی، جذب و پیاده سازی ساخت انواع تجهیزات و ماشین آلات را در کشور با هدف تحقق اشتغال آفرینی و تولید داخلی و بهره گیری از نیروی متخصص جوان به جد دنبال می نماید.

گفتنی است، نماینده ایرانی «قهوه فراتلی میلانو» در این جهت از انجام مذاکرات علمی و تخصصی با سایر دست اندرکاران جهت طراحی مدلهای مختلف کسب وکار شامل توسعه برند بوسیله فرانچایز، عرضه کیفی ترین محصولات برای تامین همه سلیقه ها، ساخت و تولید بومی و فروش تجهیزات و لوازم مصرفی قهوه در ابعاد خانگی، فروشگاهی و سازمانی با هدف اشتغال زایی داخلی و جلوگیری از خروج ارز از کشور و نیز صادرات مجدد به کشورهای منطقه استقبال می کند.
با برگزاری رویدادهایی از این دست و حضور برندهای سابقه دار همچون «میلانو فراتلی» در بستر برد- برد، فضای در رابطه با این صنعت از پویایی و رقابت افزون تری برخوردار می گردد و انتظار می رود در نهایت طیف وسیعی از جامعه کشور که در سالهای اخیر از سایر نوشیدنی ها به مصرف قهوه کوچ نموده اند، از محصولی تراز و در حد بالای کیفیت بهره مند گردند.


در این رویداد که در هتل اسپیناس پالاس برگزار شد، همین طور الساندرو میلانو و فابیو کولاسانتی از ایتالیا و عمران بائوج، شهرزاد اسفرجانی، رامین سمیع زاده، شاهرخ کشاورز و آرش آزمون از زوایای مختلف به طرح مباحث فناورانه، بازارسازی، توجه به مشتری، فضای رفابتی و عرضه خدمات کیفی به مشتریان پرداختند.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

1401/05/01
17:58:05
5.0 / 5
457
تگهای خبر: آزمون , آموزش , ارز , بازار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
شاپ SHAAP