معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خوزستان:

اولویت پروژه ها در خوزستان تکمیل پروژه های نیمه تمام و دانش بنیان است

اولویت پروژه ها در خوزستان تکمیل پروژه های نیمه تمام و دانش بنیان است

به گزارش شاپ خوزستان معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان اولویت پروژهای استان را تکمیل پروژه های نیمه تمام و دانش بنیان دانست و اظهار داشت: متوسط رشد اقتصادی درنظر گرفته شده برای کشور امسال 8 درصد بوده ولی باتوجه به ظرفیت خوزستان این مساله برای استان 9.5 درصد تعیین شده است.آقارضا فتوحی امروز، ۲۱ تیرماه در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه خوزستان اظهار نمود: متوسط رشد اقتصادی که امسال برای کشور در نظر گرفته شده ۸ درصد بوده ولی در خوزستان باتوجه به منابع و ظرفیت هایی که وجود دارد ۹.۵ درصد تعیین شده است.

وی با اشاره به این که مقام معظم رهبری سال جاری را سال تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین نامگذاری کرده اند، اضافه کرد: اولویت پروژه های استان با پروژه های دانش بنیان بوده و دستگاهها باید ارتباط خودرا با پارک علم و فناوری تقویت نمایند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خوزستان اظهار داشت: با توجه به این که نظم خوب و شفافیت کاملی در بودجه خواهد بود باید بر طبق این ضوابط و معیارها کاری نماییم تا بتوانیم تمام پروژه های نیمه تمام که بر طبق ظرفیت و منابع به استان اختصاص یافته را به پایان برسانیم.

به گزارش شاپ به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان، وی با تاکید بر اتمام پروژه های سفر سالهای پیش مقام معظم رهبری و رییس جمهور، افزود: باید پروژه هایی که توجیه اقتصادی دارند و نیمه تمام هستند اولویت قرارداده شوند و با اتمام آنها پروژه های جدید شروع شود.

فتوحی همکاری بانکها در رشد و توسعه اقتصادی استان و رونق و توجه بیشتر به مسکن را مهم دانست و بیان کرد: پیگیری سختی کار و بدی آب و هوا در خوزستان و برطرف نمودن مشکلات ایثارگران و توجه بیشتر به آنها از مسائلی است که باید مورد توجه مسئولین قرار گیرد.

منبع:

1401/04/22
09:26:09
5.0 / 5
559
تگهای خبر: برنامه , تولید , دستگاه , علم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
شاپ SHAAP