نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس:

منطقه ویژه اقتصادی لرستان بهشت سرمایه گذاران و صنعتگران ایرانی و خارجی است

منطقه ویژه اقتصادی لرستان بهشت سرمایه گذاران و صنعتگران ایرانی و خارجی است

به گزارش شاپ لرستان نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: منطقه ویژه اقتصادی لرستان بهشت سرمایه گذاران و صنعتگران ایرانی و خارجی است.


حسین گودرزی در نشست صمیمانه مسئولان ارشد شهرستان ازنا با صنعتگران و فعالان اقتصادی منطقه ویژه اقتصادی ازنا، اظهار نمود: منطقه ویژه اقتصادی لرستان ازنا بیش از ۴۸۰ هکتار طرح توسعه آن اجرا شده است.
وی اظهار داشت: منطقه ویژه اقتصادی لرستان در شهرستان ازنا، بهشت سرمایه گذاران و صنعتگران ایرانی و خارجی است و باید این مزیت بزرگ استان را به فعالان اقتصادی معرفی نماییم.
نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: تبلیغات و معرفی منطقه به سرمایه گذاران لازم است.
در ادامه این جلسه، بختیار رازانی مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی لرستان ضمن ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده در این شرکت گسترش وسعت منطقه ویژه و نصب دیوار بتنی سطح حفاظت این مجموعه را ریل گذاری برای حضور سرمایه گذاران در منطقه ارزیابی کرد.
وی اظهار داشت: با گسترش زیرساخت ها بدنبال حضور پر رنگ تر فعالان اقتصادی در منطقه ویژه هستیم و بر این امر تاکید داریم.
مهندس فاتحی فرماندار شهرستان ازنا نیز با اشاره به چالش ها و مشکلات صنعتگران و سرمایه گذاران بر لزوم رفع موانع تولید و جذب شرکت های دانش بنیان در صنعت تاکید و برای حل مشکلات و مطالبات کارگران و برطرف شدن مشکلات برق رسانی دستوراتی را به ادارات صادر کرد.
به گزارش شاپ به نقل از ایسنا، در ابتدای جلسه مدیران شرکت های صنعتی و واحدهای تولیدی همچون شرکت گدازقطعه، داروسازی بایر افلاک، سنگ لعل ازنا، تولید کاغذ از کربنات کلسیم و... ضمن ارائه مشکلات و موانع خود خواهان ورود مسئولان به حل مشکلاتشان شدند و در آخر این مراسم دکتر گودرزی به همراه فرماندار و رازانی مدیرعامل شرکت شهرک ها از عملیات اجرائی طرح تصفیه خانه پساب منطقه ویژه اقتصادی ازنا و کارخانه تولید کاغذ از کربنات کلسیم ازنا بصورت میدانی بازدید کردند.
منبع:

1401/04/18
22:10:51
5.0 / 5
446
تگهای خبر: ارز , تولید , دارو , رنگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
لینک دوستان شاپ
شاپ SHAAP