مزیت های یادگیری زبان انگلیسی

مزیت های یادگیری زبان انگلیسی

یکی از مواردی که می‌تواند موجب پیشی گرفتن شما از رقبایتان در بازار کار شود تسلط کافی به مکالمه زبان انگلیسی است.


همه ما می‌دانیم که بازار کار همیشه پر از رقابت هست و هر کسی که توانمندی بیشتری داشته باشد می‌تواند در این بازار پر از رقابت شانس بیشتری برای پیدا کردن کار مناسب داشته باشد. یکی از مواردی که می‌تواند موجب پیشی گرفتن شما از رقبایتان شود تسلط کافی به مکالمه زبان انگلیسی است. اما یادگیری زبان انگلیسی در عمل چه کمکی می‌کند؟

فرض کنید که شما در کلاس مکالمه زبان انگلیسی شرکت کرده اید و زبان انگلیسی را تا سطح متوسط که تقریبا معادل آیلتس 6 است و یا سطح پیشرفته که تقریبا معادل آیلتس 7 است فراگرفته‌اید. این سطح دانش زبان انگلیسی به شما امکان میدهد بتوانید در یک دوره زبان انگلیسی بازرگانی – دوره BEC  شرکت کنید و با آشنا شدن با انگلیسی مورد نیاز در فعالیت های بازرگانی در شرکتهای فعال در حوزه واردات و صادرات مشغول به کار شوید.

اما این تمام ماجرا نیست چون شما با سطح زبانی پیشرفته می‌توانید در دورهTTC  - دروه تربیت مدرس زبان انگلیسی هم شرکت کنید و بعد از کسب دانش نظری و آشنا شدن با مهارتهای عملی مورد نیاز به عنوان مدرس زبان انگلیسی در موسسات آموزش زبان شروع به کار کنید و یا به عنوان مدرس زبان انگلیسی خصوصی کار کنید.

فراموش نکنید که اگر قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور و یا کار در شرکت های بین المللی را داشته باشید به راحتی می‌توانید با شرکت در کلاس آیلتس خود را برای شرکت در این آزمون آماده کرده و با کسب نمره مورد نظر فرآیند کاری خود را تسریع کنید.

 

1401/03/30
15:54:50
5.0 / 5
725
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
لینک دوستان شاپ
شاپ SHAAP