فراخوان دریافت طرح و ایده برای احیای مشاغل صدمه دیده ناشی از حادثه متروپل

فراخوان دریافت طرح و ایده برای احیای مشاغل صدمه دیده ناشی از حادثه متروپل

خوزستان معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب وکارهای سازمان منطقه آزاد اروند اظهار داشت: سازمان منطقه آزاد اروند در جهت کمک به بهبود کسب و کار اصنافی که تحت تاثیر حادثه پیش آمده برای ساختمان متروپل گرفتار تعطیلی، کسادی، رکود، ضرر و زیان شده اند از کلیه اساتید، دانشجویان، نخبگان و صاحب نظران دارای طرح و ایده دعوت به عمل می آورد تا نسبت به ارسال پیشنهادات خود به این سازمان، اقدام نمایند.علی خانی اظهار نمود: با عنایت به این که ساختمان متروپل در خیابان امیرکبیر آبادان مستقر بوده و این محل یکی از اماکن مرکزی استقرار کسبه و اصناف مختلف است؛ هم اکنون همگی کسب و کارهای مستقر در این منطقه تحت تاثیر حادثه دردناک ریزش ساختمان مذکور قرار گرفته و هرکدام به شکلی گرفتار ضرر و زیان شده و با مشکلات عدیده مواجهند.

به گزارش شاپ به نقل از سازمان منطقه آزاد اروند، وی ادامه داد: بر همین مبنا عملیات آواربرداری، ایمن سازی و بهسازی محل حادثه چند ماه به طول خواهد انجامید و در این زمان محدوده نسبتاً وسیعی از خیابان امیرکبیر مسدود و محدود خواهد بود و این امر ضرورت مساعدت و همیاری با کسبه و اصناف فوق الذکر را بیشتر از پیش می نماید.

عضو هیات مدیره و معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند با اشاره به اینکه در جهت مسئولیت های اجتماعی می ‎بایست اقدامات لازم توسط این سازمان انجام شود؛ محورهای فراخوان در نظر گرفته شده را به شرح ذیل اعلام نمود:

۱- راهکارهای پیشنهادی جهت جبران ضرر و زیان کسب و کارهایی که در اثر حادثه متروپل به کلی از بین رفته یا اجباراً تعطیل شده اند.

۲- راهکارهای پیشنهادی جهت احصا و تشخیص کسب و کارهایی که به صورت غیر مستقیم از حادثه متروپل تاثیر پذیرفته و با مشکل رو به رو شده اند و چگونگی کمک به آنها.

گفتنی است شرکت کنندگان می توانند طرح ها و ایده های خویش را با ذکر مشخصات و سوابق تا آخر وقت اداری سه شنبه مورخ هفتم تیرماه سالجاری از راه پورتال دبیرخانه به نشانی https: //arvandfreezone.com/fa/metropol ارسال کنند.

پس از بررسی طرح ها و ایده های ارسالی ضمن استفاده و به کارگیری هر طرح و ایده کاربردی به بهترین پیشنهادات هدایای نفیسی تعلق خواهد گرفت.
1401/03/27
18:28:00
5.0 / 5
552
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵