کدام کیف پول بیت کوین امنیت بهتری دارد؟

کدام کیف پول بیت کوین امنیت بهتری دارد؟

شاپ: امروزه با زیاد شدن تعداد کیف پول های سخت افزاری و نرم افزاری در دنیای ارزهای دیجیتال انتخاب کیف پولی که دارای امنیت مناسب، رابط کاربری خوب و پشتیبانی از سیستم عامل های مورد نیاز ما را داشته باشد، به کار بسیار سخت و دشواری تبدیل شده است،


اولین کار بعد از خرید ارزهای دیجیتال نیاز به یک کیف پول ارز دیجیتال است، که رمز ارز های خریداری شده را در آن نگهداری کنیم.

 امروزه با زیاد شدن تعداد کیف پول های سخت افزاری و نرم افزاری در دنیای ارزهای دیجیتال انتخاب کیف پولی که دارای امنیت مناسب، رابط کاربری خوب و پشتیبانی از سیستم عامل های مورد نیاز ما را داشته باشد، به کار بسیار سخت و دشواری تبدیل شده است، و بررسی تک به تک کیف پول های موجود کار بسیار وقت گیر و سختی است.

اگر شما هم جزو افرادی هستید که ارز دیجیتال بیت کوین را خریداری کرده اید اما برای انتخاب کیف پول برای نگهداری بیت کوین های خود دچار مشکل شده اید اصلا نگران نباشید، زیرا ما تیم زوم ارز امروز در این مقاله به حل این مشکل می پردازیم.

ما در این مقاله به معرفی و بررسی ۵ کیف پول نرم افزاری و سخت افزاری که از ارز دیجیتال بیت کوین پشتیبانی می کنند و دارای امنیت مناسب هستند را به شما معرفی خواهیم کرد پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

نکته: کاربران گرامی شما قادر هستید برای اطلاع از اخبار شبانه روزی و فوری دنیای ارز های دیجیتال و مطالعه ی مقاله های رایگان و به روز در این حوزه به پایگاه خبری زوم ارز مراجعه کنید.

کیف پول تراست Trust Wallet

اولین کیف پول نرم افزاری که می خواهیم به شما معرفی کنیم کیف پول نرم افزاری تراست ولت است، این کیف پول جز ۵ کیف پول برتر دنیای ارزهای دیجیتال و یکی از محبوب ترین کیف پول های دنیای ارزهای دیجیتال است.

 کیف پول Trust دارای رابط کاربری بسیار مناسبی می باشد، به طوری که کاربران اعم از مبتدی و یا حرفه‌ای قادر هستند بدون نیاز به اطلاعات قبلی با این ولت بدون هیچگونه مشکلی کار کنند. پول نرم‌ افزاری تراست ولت از رمزهای زیاد و گوناگونی پشتیبانی می‌کنند و کاربران قادر هستند از رمز ارز های خود در این کیف پول نرم افزاری نگهداری کنند.

کاربران برای استفاده از کیف پول نرم افزاری تراست هیچ گونه هزینه ای را پرداخت نمی‌کنند. کیف پول نرم افزاری تراست دارای امنیت مناسبی است اما متاسفانه از تایید هویت دو عاملی پشتیبانی نمی‌کند، اما این موضوع به این معنا نیست که این کیف پول امنیت مناسبی ندارد خیر عدم پشتیبانی یک کیف پول از تایید هویت دو عاملی به معنی پایین بودن امنیت آن ولت نمی باشد.

کیف پول نرم افزاری تراست ولت از سیستم عامل های موبایلی مانند اندروید و ios پشتیبانی می کند، کاربران قادر هستند در موبایل های خود از این کیف پول نرم‌افزاری استفاده کنند.

کیف پول سیف پل SafePal Wallet

کیف پول بعدی که می خواهیم به شما معرفی کنیم کیف پول نرم افزاری سیف پل SafePal است. این کیف پول نرم افزاری همانند کیف پول نرم افزاری تراست یکی از معروف ترین و محبوب ترین، و جزو ۵ کیف پول برتر دنیای ارزهای دیجیتال است.

 کیف پول نرم افزاری سیف پل به غیر از ارز دیجیتال بیت کوین از رمز ارزها و توکن های بسیار زیاد دیگری نیز پشتیبانی می کند کاربران قادر هستند به غیر از ارز دیجیتال بیت کوین از دیگر رمز های خود در این کیف پول نرم افزاری نگهداری کنند.

کیف پول نرم افزاری SafePal دارای رابط کاربری بسیار مناسب و راحتی است، به گونه‌ای که تمامی کاربران قادر هستند با این کیف پول نرم افزاری کار کند. کیف پول نرم افزاری SafePal دارای یک کیف پول سخت افزاری است که نباید این دو را با یکدیگر اشتباه کرد و بیان کردن این موضوع برای آگاهی بیشتر شما کاربران گرامی است.

کیف پول نرم افزاری سیف پل دارای امنیت مناسبی است و کاربران قادر هستند با خیال راحت از رمز ارزهای خود در این کیف پول نگهداری کنند اما این کیف پول نرم افزاری مانند کیف پول تراست از تایید هویت دوعاملی پشتیبانی نمی کند، و همانطور که خودتان می‌دانید این به معنای عدم امنیت کیف پول نرم افزاری نمی‌باشد.

کاربران برای دانلود نصب و استفاده از ولت سیف پل نیاز به پرداخت هیچ گونه هزینه ای ندارد و این کیف پول کاملاً رایگان است کیف پول نرم افزاری سیف پل SafePal از سیستم عامل های موبایلی مانند اندروید و ios پشتیبانی می کنند.

کیف پول کوینومی Coinomi

کیف پول نرم افزاری کوینومی کیف پول بعدی است که می خواهیم به شما معرفی کنیم. کیف پول نرم افزاری کوینومی کاملاً رایگان است و کاربران برای دانلود، نصب و استفاده از این ولت نرم افزاری نیاز نیست هیچگونه هزینه را پرداخت کنند.

خوشبختانه کیف پول نرم افزاری کوینومی دارای امنیت بسیار مناسبی می باشد و شما قادر هستید بدون هیچ نگرانی از ارز دیجیتال بیت کوین و دیگر رمز ارزهای خود در این ولت نرم‌ افزاری نگهداری کنید. کیف پول نرم افزاری Coinomi دارای رابط کاربری بسیار مناسبی و آسانی است به گونه ای که تمامی کاربران قادر هستند به راحتی از این کیف پول استفاده کنند.

کیف پول نرم افزاری کوینومی از انواع سیستم عامل های موبایلی مانند اندروید و ios و همچنین از سیستم عامل های کامپیوتری مانند ویندوز پشتیبانی می کند، و کاربران قادر هستند از دستگاه هایی که از این سیستم عامل ها پشتیبانی می کند از کیف پول کوینومی استفاده کنند.

کیف پول اتمیک Atomoc Wallet

کیف پول نرم افزاری آخری که می خواهیم به شما معرفی کنیم کیف پول نرم افزاری اتمیک است این کیف پول در سال 2017 به بازار ارز های دیجیتال وارد شده است و تا به امروز عملکرد بسیار خوبی را داشته است. این کیف علاوه بر ارز دیجیتال بیت کوین از رمز ها و توکن های گوناگون دیگری نیز پشتیبانی می کند که این نکته بسیار مهمی برای کاربران است که بتوانند از دیگر رمزهای خود در این کیف پول نرم افزاری پشتیبانی کنند.

کیف پول نرم افزاری Atomoc دارای رابط کاربری بسیار مناسب و آسانی است. کیف پول نرم افزاری اتمیک دارای امنیت بسیار مناسب می‌باشد و تا به امروز شکایتی مبنی بر عدم امنیت این ولت ثبت نشده است این ولت در سیستم عامل های کامپیوتری و موبایلی در دسترس کاربران قرار دارد.

کیف پول لجر Ledger

کیف پول بعدی که می خواهیم به شما معرفی کنیم که پول سخت افزاری لجر Ledger است کیف پول سخت افزاری لجر دارای دونوع لجر نانو اس و لجر نانو ایکس می باشد.

 این کیف پول ها توسط شرکت فرانسوی لجر ساخته شده اند. کیف پول سخت افزاری لجر دارای امنیت بسیار مناسبی می باشد و همچنین از تایید هویت دوعاملی نیز پشتیبانی می کنند، که این باعث می شود امنیت شما دو پله بالاتر برود.

 کیف پول سخت افزاری لجر دارای رابط کاربری بسیار مناسب می باشند به گونه ‌ای که کاربران اعم از مبتدی و حرفه ای قادر هستند به راحتی از پول سخت افزاری لجر Ledger استفاده کنند.

 کیف پول های سخت افزاری لجر به غیر از ارز دیجیتال بیت کوین از رمز ارز های زیادی پشتیبانی می کند، که این یک ویژگی بسیار مناسب برای کاربران است، که به غیر از ارز دیجیتال بیت کوین می‌توانند، از رمز های دیگر خود پشتیبانی کنند.

 کیف پول سخت افزاری لجر نانو ایکس دارای قیمت نسبتا زیادی می باشد، در صورتیکه شما نمی خواهید مبلغ زیادی را برای کیف پول سخت افزاری خود هزینه کنید قادر هستید از مدل دیگر این کیف پول سخت افزاری یعنی لجر نانو اس استفاده کنید.

کیف پول سخت افزاری لجر مدل نانو اس، مدل قدیمی تر لجر نانو ایکس می باشد که از قیمت مناسب تری برخوردار است، کیف پول سخت افزاری لجر Ledger از سیستم عامل های موبایلی و کامپیوتری مانند اندروید ios و ویندوز پشتیبانی می کند و کاربران قادر هستند، در این سیستم عامل ها از کیف پول سخت افزاری لجر Ledger استفاده کنند.

نکته: کاربران گرامی این نکته را در نظر داشته باشید که برای تهیه کیف پول سخت افزاری فقط از فروشگاه های معتبر اقدام به تهیه کیف پول های سخت افزاری خود کنید و فقط به صورت پلمپ این کار را انجام دهید، زیرا استفاده از کیف پول های سخت افزاری به صورت دست دوم و بدون پلمپ امنیت کیف پول شما را پایین آورده و احتمال کلاهبرداری از کیف پول شما را بالا می برد.

منبع: https://www.zoomarz.com/

 

1401/03/24
18:49:43
5.0 / 5
812
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
لینک دوستان شاپ
شاپ SHAAP