معاون وزیر راه خبر داد؛

خبر خوش برای ساکنان پرند

خبر خوش برای ساکنان پرند

به گزارش شاپ سرپرست شرکت عمران شهرهای جدید اظهار داشت: متروی شهر جدید پرند دهه فجر به بهره برداری می رسد.به گزارش شاپ به نقل از وزارت راه و شهرسازی، علیرضا جعفری در بازدید از شهر جدید پرند و روند تکمیل زیرساخت های آن اعلام نمود: یک سری کمبودها و کسری ها در شهر جدید پرند وجود دارد که شامل واحدهای مسکونی مهر باقی مانده و همینطور اجرا و تکمیل واحدهای طرح نهضت ملی مسکن می باشد که امیدواریم با برنامه ریزی هایی که انجام شده در مشارکت با سازندگان بخش خصوصی و همینطور شهروندان، ظرفیت های منطقه پرند مورد استفاده قرار بگیرد و به سمت مطلوب پیش برود.
سرپرست شرکت عمران شهرهای جدید خاطرنشان کرد: در مجموعه دولت این اراده وجود دارد تا تعهدات پیشین مسکن مهر صورت گیرد، همینطور با احیای فرصت های کنونی شهر جدید پرند برای ارتقای سطح کیفیت و بهبود زندگی شهروندان گام مؤثری برداشته شود.
معاون وزیر راه و شهرسازی درباره این مطلب که شرکت عمران با فروش اراضی باید تأمین مالی تکمیل زیرساخت های شهر را انجام بدهد، اظهار داشت: بازدید با هدف پاسخ به دستور وزیر راه و شهرسازی و عرضه برنامه برای رفع مشکلات و کمبودهای شهرهای جدید انجام شد.
وی اظهار داشت: با هماهنگی که در دولت انجام شد درصدد هستیم تا منابع مورد نیاز برای رفع کمبودها و مشکلات مردم را تأمین نماییم.
جعفری با تکیه بر این که شهر جدید پرند ظرفیت های فراوانی برای رفع کمبودها دارد، اعلام نمود: شرکت عمران شهرهای جدید متولی مدیریت زمین در منطقه پرند است و با عنایت به این که سرمایه اراضی در شهر پرند وجود دارد با ایجاد ارزش افزوده در اراضی میتوان منابع مورد نیاز برای تکمیل پروژه ها را تأمین کرد.
وی توضیح داد: بعنوان نمونه یکی از پروژه هایی که در پرند نیازمند تخصیص اعتبار است متروی پرند بوده که با همکاری و هماهنگی با استانداری تهران و معاونت عمرانی استانداری ظرفیت مورد نیاز برای تکمیل متروی پرند تأمین شده است.
سرپرست شرکت عمران شهرهای جدید ابراز امیدواری کرد با پیگیری هایی که در مورد تکمیل متروی پرند انجام می شود، هرچه سریع تر با استفاده از ظرفیت ها و امکاناتی که در خود شهر وجود دارد و با جذب سرمایه گذاری بخش خصوصی تأمین منابع مورد نیاز برای تکمیل پروژه های باقی مانده و پروژه های مترو و سایر پروژه های زیربنایی همچون تصفیه خانه ها، مراکز درمانی، بهداشتی و مذهبی امسال سرعت یابد.
جعفری اظهار داشت: منابع مالی تکمیل پروژه متروی پرند در همکاری و حمایت استانداری تأمین می شود. همینطور در مورد موضوعات فنی و اجرایی پروژه متروی پرند جلسه ای در هفته گذشته با مجموعه پیمانکاران برگزار شد که با عنایت به برنامه ریزی های انجام شده مردم بتوانند در دهه فجر سال جاری از این خط استفاده کنند.


منبع:

1401/02/25
10:18:44
5.0 / 5
1186
تگهای خبر: ارز , بهداشت , درمان , سرمایه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
لینک دوستان شاپ
شاپ SHAAP