نماینده چابهار:

توجیهات اپراتورها برای افزایش قیمت بسته های اینترنتی ابدا منطقی نیست

توجیهات اپراتورها برای افزایش قیمت بسته های اینترنتی ابدا منطقی نیست

نماینده مردم چابهار در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از کاهش کیفیت اینترنت افزایش قیمت آن اظهار نمود: سازمان تنظیم مقررات اعلام نموده که توجیهات اپراتورها منطقی است اما از نظر من اینگونه نیست و توجیهات اپراتورها برای افزایش قیمت بسته های اینترنتی ابداً منطقی نیست.معین الدین سعیدی در گفت و گو با ایسنا در واکنش به افزایش قیمت اینترنت اشاره کرد: هیچ توجیه منطقی برای افرایش قیمت بسته های اینترنتی وجود ندارد و مردم حق دارند که در این خصوص نگران باشند.

وی با اعلان اینکه «بسیاری می گویند که افزایش قیمت اینترنت در امتداد تکمیل پازل طرح صیانت است»، اظهار نمود: دوستان وزارت ارتباطات بگویند که تا الان کدام طرح توسعه روستایی را انجام داده اند که می گویند این افزایش قیمت ها به سبب تامین اعتبار برای اجرای طرح های توسعه روستایی است؟

این نماینده مجلس اضافه کرد: کیفیت اینترنت را به شدت کاهش و قیمت آنرا افزایش داده اند که این مساله منجر گردید تا از وزیر ارتباطات طرح سوال کنم و امیدوار هستم دراین زمینه پاسخگو باشند.

سعیدی با اشاره به اطلاعیه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی درباره افزایش قیمت اینترنت اظهار داشت: سازمان تنظیم مقررات اعلام نموده که توجیهات اپراتورها منطقی است اما از نظر من اینگونه نیست و توجیهات اپراتورها برای افزایش قیمت بسته های اینترنتی ابداً منطقی نبوده و پیگیر این مساله هستیم.
1401/02/17
20:55:38
5.0 / 5
1007
تگهای خبر: اینترنت , قیمت , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
لینک دوستان شاپ
شاپ SHAAP