شروع پیش فروش شاهین از فردا

شروع پیش فروش شاهین از فردا

شاپ: گروه خودروسازی سایپا، پیش فروش خودروی شاهین را بدون انجام قرعه کشی از فردا شروع می کند و تمام متقاضیان تا تکمیل ظرفیت فرصت ثبت نام دارند.به گزارش تجاری خبرگزاری مهر به نقل از سایپا، گروه خودروسازی سایپا دومین مرحله از پیش فروش محصول شاهین را از فردا (۸ اردیبهشت) ساعت ۱۰ بامداد شروع می کند و این امر تا تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت.
در این مرحله از فروش، شاهین جی عرضه می شود و زمان تحویل این خودرو در ماه های مرداد و شهریور در نظر گرفته شده است، بر این اساس متقاضیان با مراجعه به آدرس اینترنتی https: //saipa.iranecar.com می توانند نسبت به ثبت نام خودرو یاد شده اقدام نمایند.
گروه خودروسازی سایپا در امتداد توزیع مناسب خودرو به متقاضیان و ۸ فرمان رییس جمهور که اواخر سال قبل ابلاغ گردید و در آن به حذف تدریجی روند قرعه کشی با افزایش عرضه تاکید شده بود و همین طور پیگیری های وزیر صنعت، معدن و تجارت، خودرو شاهین را از پروسه قرعه کشی حذف نمود.
یکی از برنامه های مهم گروه خودروسازی سایپا امسال افزایش تولید و ارتقای کیفیت شاهین است و این خودرو که محصول به روز بازار است، طی ۴۵ روز با تلاش شبانه روزی کارگران و مهندسان در ایام پایانی سال گذشته، ارتقای کیفیت قابل توجهی نسبت به گذشته داشته است.


منبع:

1401/02/09
12:30:29
5.0 / 5
796
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
لینک دوستان شاپ
شاپ SHAAP