افزایش سقف وام های بانک قرض الحسنه رسالت به 200و500 میلیون تومان

افزایش سقف وام های بانک قرض الحسنه رسالت به 200و500 میلیون تومان

مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت از افزایش سقف وام قرض الحسنه ای این بانک اطلاع داد.به گزارش شاپ به نقل از مهر، محمدحسین حسین زاده اظهار داشت: بر مبنای مصوبه بانک مرکزی سقف وام این بانک برای اشخاص حقیقی به ۲۰۰ میلیون تومان و برای اشتغالزایی خرد به ۵۰۰ میلیون تومان برای اشخاص حقوقی افزایش پیدا کرد.
وی با تاکید برغیرحضوری بودن تمام خدمات بانک قرض الحسنه رسالت عنوان کرد: همه وام های این بانک از راه سامانه های نوین و همینطور با اعتبارسنجی و صرفا دریافت سفته الکترونیک پرداخت می گردد.
حسین زاده با تکیه بر این که بانک قرض الحسنه رسالت پرچمدار بانکداری بدون شعبه و اولین بانک دیجیتال در کشور است، اظهارداشت: این بانک با در اختیار گذاردن سامانه های مختلف همچون پیشخوان مجازی رسالت خدماتی شرعی، آسان و ارزان را بدون محدودیت زمانی و مکانی عرضه می کند.
مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت تعداد وام های پرداختی امسال را حدود یک میلیون فقره اعلام و ابراز امیدواری کرد: در سال ۱۴۰۱ با افزایش سقف وام های قرض الحسنه و توسعه فرهنگ همیاری اجتماعی، قرض الحسنه و کارآفرینی اجتماعی شاهد سبک بهتر کار و زندگی در بخش خرد جامعه باشیم.


منبع:

1400/12/26
17:40:08
5.0 / 5
775
تگهای خبر: ارز , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
لینک دوستان شاپ
شاپ SHAAP