قاسمی:

وزارتخانه ها باید خودرا به درگاه الکترونیکی مجوزهای کسب وکار متصل کنند

وزارتخانه ها باید خودرا به درگاه الکترونیکی مجوزهای کسب وکار متصل کنند

مرکزی وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: الکترونیکی شدن مجوزهای کسب وکار دستور ریاست جمهوری است و وزارتخانه ها باید خودرا به این درگاه متصل کنند.


رستم قاسمی روز پنجشنبه ۱۲ اسفند در بدو ورود به اراک در جمع خبرنگاران اضافه کرد: امروز با حضور در استان مقرر است در حضور استاندار، واحدهایی که عملیات اجرائی آنها شروع می شود بررسی و همین طور برای گام بعدی نیز برنامه ریزی شود.
وی اضافه کرد: استان مرکزی یکی از استان هایی است که خیلی خوب آماده سازی ساخت واحدهای مسکن ملی را انجام می دهد که جای تقدیر و تشکر دارد که امروز شاهد شروع قسمتی از عملیات هستیم.
وزیر راه و شهرسازی درباب الکترونیکی شدن مجوزهای کسب وکار اشاره کرد: این مهم دستور ریاست جمهوری است و وزارتخانه ها باید خودرا به این درگاه متصل کنند، خوشبختانه چون وزارت راه و شهرسازی زیرساخت های خوبی را همچون سامانه املاک و اسکان و سامانه نهضت ملی مسکن و سامانه های حمل و نقلی که امروز در وزارت راه و شهرسازی در حال انجام می باشد را از قبل تهیه کرده پس بنظر می رسد فرصت خوبی است و می تواند در زمینه اشتغال در سرعت بخشیدن به مجوزها موثر باشد.
رستمی بیان کرد: عملیات اجرائی ۸هزار و ۱۰۰ واحدی اراک عملا شروع شده و بطور معمول در کشور ساخت مسکن یک سال تا یک سال و نیم به طول می انجامد اما در نهایت به پیگیری ها و توان مورد استفاده در استان بستگی دارد.1400/12/12
12:44:24
5.0 / 5
824
تگهای خبر: جشن , رنگ , عمل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
شاپ SHAAP